PDA

Bekijk de volledige versie : Kleur


bootje
27 november 2004, 16:02
Voor welke kleur kies je als je je kerstboom versiert?

Wij gaan voor zilver en grijs. Liefst niet teveel kleurtjes, want dat is nogal kitsch.

mygirly
27 november 2004, 16:23
wij hebben het saaie zilver en goud|:( kvin kleuren mooier als dat saaie, hoewel soms zilver ook mooi kan zijn..:yes:

by the way wat is kitsch :?

bootje
27 november 2004, 16:32
kitsch (de ~ (m.))
1 schijnkunst die van een vals sentiment getuigt

mygirly
27 november 2004, 16:35
:? :huh:

nou snap ik het nog minder :p
kan het niet in normaal nederlands, beetje lompe boerentaal?:yes:

bootje
27 november 2004, 16:44
Oorspronkelijk geplaatst door mygirly
:? :huh:

nou snap ik het nog minder :p
kan het niet in normaal nederlands, beetje lompe boerentaal?:yes:

kitsch is normaal nederlands. bijvoorbeeld heel veel lichtjes door elkaar, in allerlei kleuren, dat kan als kitsch beschouwd worden. maar dat is natuurlijk persoonlijk. dit begrip wordt niet enkel op kunst toegepast, maar ook op hedendaagse dingen, zoals decoratie.

voorbeeldje:
http://www.artlex.com/ArtLex/p/images/pretty_bunnyneggs.lg.jpg

mygirly
27 november 2004, 17:03
ksnap:)

Annuh
27 november 2004, 20:42
Wij hebben wit met zilver.
Ik heb trouwens eigenlijk best een hekel aan de kerstboom, vind het maar niks dat ding midden in de kamer, hier is ie hartstikke nep, een echte oke maar zo'n nepperd..

AMF
28 november 2004, 00:20
Wij hebben allerlei dingetjes in de kerstboom die m'n ouders en m'n broertjes en ik in de loop van de tijd hebben verzameld. Zo heeft m'n oom bijvoorbeeld in de schil van een walnoot een mini-kerststalletje gemaakt met was. Ik heb van een oudtante uit Canada een kerstbal met de betekenis van m'n naam. Ook bijvoorbeeld uit de Wereldwinkel hebben we papieren engeltjes (van die waaierachtige dingen), een kerstengeltje dat we van m'n opa hebben gehad (die is inmiddels overleden)..eigenlijk allerlei dingetjes waar een bepaalde herinnering of wat dan ook aan zit. De boom tuigen we dus niet op in een bepaalde kleur, maar er hangt echt vanalles in. Redelijk kitsch dus alleen niet zo kitsch als dat plaatje van jou Bo :Y) Oh en onze boom is altijd echt.

Alpha
28 november 2004, 14:40
rood en geel :)

appelshampoo
28 november 2004, 15:03
gebroken wit en absoluut niet glinsterend..

PFP
28 november 2004, 15:05
Alleen zilvere upper class ballen

Lampie
28 november 2004, 17:07
Bordeaurood met donkerbruin en goud.

Die kerstbal op dat plaatje :d Lelijkkkk je zal het in je kerstboom hangen, breekt gelijk die tak af.

silverchair
28 november 2004, 20:03
Donkerrood en champagne kleur geloof ik..
maar het meest rood :)

Atjeuh
28 november 2004, 20:26
uhmm.. we hadden altijd zilver met rood.. maar mijn moeder heeft van die nieuwe dingen gekocht enzo :+

eniT
28 november 2004, 22:29
rood en goud! is wel mooi samen hoor! met van dat engelenhaar in de kerstboom :+
vroeger, toen k nog klein was echt alle kleurtjes, en de kerstboom knal vol gehange! :p

Denden 100 piek
5 december 2004, 23:14
Zilver, ik houd van zilver.

silverchair
5 december 2004, 23:15
Oorspronkelijk geplaatst door Denden 100 piek
Zilver, ik houd van zilver.

Ik ook :yes: :+

Fallen_Engeltje
9 december 2004, 11:05
hmm, het maakt me allemaal niet, maar we hebben eigenlijk altijd een kerstboom met allemaal kleurtjes, en ik ben het er toch niet mee eens dat dat kitsch is, dat ligt er heel erg aan, wat voor dingen er in hangen, wij hebben echt alleen maar kerstballen, en voor de rest geen andere zooi. En dan vind ik het wel mooi:)

Alpha
9 december 2004, 16:04
Oorspronkelijk geplaatst door Alpha
rood en geel :)

volgend jaar wil ik het waarschijnlijk vershuiven naar geel en blauw :+

0Vera
10 december 2004, 22:35
Oorspronkelijk geplaatst door Denden 100 piek
Zilver, ik houd van zilver.
ik ook :yes: en ik heb een hele kleine kunstkerstboom, compleet met lichtjes en zilveren ballen dus heb ook ni zoveel keuze :p
vind het uberhaupt al heel wat dat ik een kerstboom heb :D

Kampie
11 december 2004, 01:54
Goud en donkerblauw.. :yes:

Headliner
11 december 2004, 13:47
rode kerstballen en goudversiering
en gekleurde lichtjes

Sanne
14 december 2004, 01:11
rood en goud :love:

AmbyPur
14 december 2004, 14:04
ik heb gisteren op stage ene kerstboom versierd, met paarse en blauwe en rode ballen (wel beetje donkere kleuren) maar het zag er best hip uit :d

bruggi
14 december 2004, 14:07
Rood en zilver :) .
Donkerblauw vind ik ook mooi, maar dat past niet in onze kamer :Y) .

Ienke
14 december 2004, 16:08
rode en grijze ballen met grijze bolletjesketting en lichtjes natuurlijk!!!:thumbsup:

FunFair
15 december 2004, 18:56
van die zilveren kerstbomen vind ik echt zooooooooooow saai... hoe monotoon kan het worden zeg... ook van die compleet goude of rode kerstbomen vind ik om te kotsen...

ik hoop dat ik later echt niet zo'n kerstboomset koop waarbij alles hetzelfde is... maar dat ik in de loop der jaren allerlei leuke dingentjes vind om in de boom te hangen (bijvoorbeeld houten kerstmannetjes of elfjes) en dat er ook nog wat groen valt te zien door de versiering heen... uiteraard wel lampjes erin, maar daar ook niet teveel van.