![]() |
*tips*
voor iedereen die kamers zoekt... ik zal hier een pleur neer zetten van wat ik heb gehoord en gelezen... als het niet klopt moet je het wel even melden :) het is allemaal wel logisch en ik denk ook dat de meesten het wel weten, maar toch :)
-je kunt het best kamers zoeken via via, dat gaat meestal sneller dan dat je advertenties gaat plaatsten enzow.... dan bedoel ik vooral advertenties op internet... -je moet noooooit inschrijfgeld betalen ofzow voor als je ergens een kamer zoekt, ws wor je dan genaaid :) -rond oktober/november/december komen er veel kamers vrij, veel mensen stoppen dan met een opleiding, ronden er een af of krijgen heimwee ofzo, de kamers zijn dan ook vaak goedkoper -je moet met weinig tevreden zijn, als je eenmaal wat hebt kun je van daaruit altijd verder zoeken http://www.steunpuntwonen.nl/kamers/letop.htm |
http://www.kamernet.nl
http://www.studentenkamers.nl http://www.studentenwonen.nl zomaar wat tips mijnerzijd.. :p |
ik word helemaal niet genaait als ik inschrijfkosten betaal :+ want over 22 maanden heb ik een relaxte woning in een studentenflat :)
enneuh.. hoe eerder ik een kamer heb hoe beter.. me ouders dokken dusssss :) advertenties op internet zijn soms ook handig.. en alle kleine beetjes helpen dussss.. waarom zou je het niet proberen? keb in utrecht allemaal briefjes opgehangen (met een leuk design van me broer erbij) en daar heb ik ook reacties van gehad.. heb ook advertenties in het dagblad laten plaatsen... ook op me ouders kosten duss :) het is gewoon duur om een kamer te vinden.. en dat moet je er voor over hebben als je een kamer wilt. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:58. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.