![]() |
babbelbox maar dan tegen normaal tarief
Vinden jullie een babbelbox tegen een normaal tarief (http://www.telechatten.nl) een goede dienst.
Dit wordt heel vaak voor hele dure tarieven aangeboden maar dit is tegen een normaal tarief en hetzelfde. Zou jij gebruik maken van zoiets en waarom of waarom niet? Of mag het sowieso niets kosten?:wave: |
dan kun je toch netzo goed chatten en dan elkaar bellen :?
is ook tegen normaal tarief :) |
best een domme oplossing, ik heb het nooit begrepen wat de lol is van zo een gesprek waar heb je het dan over en wat voor zin heeft het ?
|
Mwa chatten is gratis:)
|
Citaat:
|
idd , ik vind dit zeer grote onzin , ga chatten , of forumen , dat kosty helemaal niks , en het is niet eens tegen normaal tarief maar tegen mobiel tarief.
|
lekker onzinnig:wave:
|
inderdaad , ik heb voor de grap gebeld dernet , maar t slaat echt nergenst op...
nou zag ik dus dat leerlingen.com der nog reclame voor maakt ook. |
Wepkem aan, micro aan, msn aan en je probleem is opgelost :)
|
Citaat:
maar ik vind dat soort dingen onzin, geld aftrokkelen van mensen en ga dan gewoon met vrienden wat doen ofzo |
Citaat:
Ik denk dat babbelboxen niet echt door de jeugd gebruikt worden, maar eerder door oudere mensen :) |
eerlijk gezegd vind ik dit een beetje reclame :rolleyes:
babbelen aan de telefoon, boy als ik daar nou zo'n behoefte aan heb bel ik een vriendin of ik ga een etage hoger me zussie vervele, das pas echt goedkoop... en chatten doe ik de hele dag door dus... |
Babbelboxen schijnen ideaal te werken op eenzame mensen. deze voelen zich hierdoor wat meer sociaal erkend enzo. Best handig aangezien de meesten geen i-net hebben.
Is overigens aangetoond dat chatten etc. al die slechte dingen die het i-net zou doen heeft tegengewerkt. Helemaal geen sociale afzondering maar juist een bredere kring etc. Ook is gebleken dat internetters meer logisch redeneringsvermogen hebben. (neem aan dat dát nou weer niet echt door het chatten komt... maar toch) sjees... heel weinig nuttigs gezegd hier. |
Citaat:
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 02:50. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.