Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Schietpartij in Sittard (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=33971)

Raspberry 15 July 2003 23:32

Schietpartij in Sittard
 
Verdachte schietpartij Sittard meldt zich

MAASTRICHT/SITTARD - De verdachte van de schietpartij afgelopen zaterdag in Sittard heeft zich dinsdag bij de politie in Sittard gemeld. Dat heeft het Openbaar Ministerie in Maastricht dinsdagavond bekendgemaakt.

Het gaat om een 30-jarige inwoner van Sittard. Hij wordt ervan verdacht een 59-jarig echtpaar en hun 9-jarige kleindochter door het hoofd geschoten te hebben. De vrouw overleed onmiddellijk, de man een dag later in het Academisch Ziekenhuis van Maastricht. Het meisje verkeert nog in levensgevaar.

De verdachte had een auto gekocht bij het slachtoffer, die een garage had. Tijdens die verkoop vielen de schoten. Vervolgens vluchtte de verdachte in de zojuist gekochte auto.

Justitie liet maandag weten dat de man, een Nederlander, waarschijnlijk naar Roemenië was gevlucht, waar hij vrienden had. Dinsdag gaf hij zich in zijn woonplaats Sittard aan. Persofficier van justitie J. Wassenberg van het Openbaar Ministerie in Maastricht wilde dinsdagavond geen enkel commentaar geven. Dinsdagavond is het verhoor van de verdachte begonnen.


_____
Bron: Telegraaf
_____

|:( dan ben je echt ziek in je hoofd als je zoiets doet..
zelfs een klein meisje..
je kan je hoofd niet keren of er gebeurd wel weer iets ergs..
:no:

Stevie 16 July 2003 10:06

maar wat is nou precies het motief? is dat nog steeds niet duidelijk ofzo?

Raspberry 16 July 2003 10:34

heb daar nog niks over gehoord/gezien/gelezen
zullen ze wel bekend maken als 't zeker is ofzo denk ik...

<edit>
Justitie wil niets zeggen over het motief van de verdachte. Een woordvoerder van het OM zei woensdag dat justitie pas met meer informatie komt na de voorgeleiding vrijdag. Hij kon of wilde niet zeggen of de verdachte na de schietpartij afgelopen zaterdag nog in Roemenië is geweest, zoals justitie eerder gesuggereerd had. De woordvoerder wil de naam van de arrestant niet vrijgeven, maar slecht zijn initialen O.H.. Of de man vrachtwagenchauffeur van beroep is, wilde hij bevestigen noch ontkennen.
</edit>

dext0r 17 July 2003 21:08

ik hoorde iets over ontkenning?

Raspberry 17 July 2003 21:54

Citaat:

Originally posted by dext0r
ik hoorde iets over ontkenning?
jah.. hoorde ik ook vandaag..
gelijk weer ff opgezocht nu:



De dertigjarige Olaf H. Uit Sittard ontkent betrokken te zijn bij de moord op het Sittardse echtpaar Jo en Ine Zwakhalen, afgelopen zaterdag. Dat heeft zijn advocaat, E. Hendriks, donderdag gezegd.
H. meldde zich dinsdag vrijwillig bij de politie en werd gearresteerd. Zijn advocaat: "Je gaat niet eerst twee mensen koelbloedig vermoorden en een negenjarig meisje neerschieten om je vervolgens vrijwillig bij de politie aan te geven".



vernomen uit de Telegraaf:
het blijkt dat de dader die een BMW heeft gekocht bij die man die dus neergeschoten is veel schulden open had staan..
hij heeft de BMW contant betaald na het overschrijven van het kenteken op zijn naam (van de dader)
Toen wilde hij het geld terughebben, de verkoper (man die neergeschoten is) wilde dit niet teruggeven, daarom werd hij door het hoofd geschoten.


dan snap ik nog niet
1. waarom hij dan mensen moet neerschieten
2. een klein meisje die er helemaal niks mee te maken had met 9 jaar ook door het hoofd schiet...
ja voor herkenning van de dader.. maar dan nog... hoe krijg je t over je hart..

:no:

bartje518 20 July 2003 11:22

Mjah, is hier inderdaad erg veel in t nieuws geweest, maar heb t nie zo gevolgd :{ Het toeval wil dat diezelfde nacht ook nog 2 schietpartijen in Roermond e.o. zijn geweest :no:

Raspberry 21 July 2003 22:01

Citaat:

Originally posted by bartje518
Mjah, is hier inderdaad erg veel in t nieuws geweest, maar heb t nie zo gevolgd :{ Het toeval wil dat diezelfde nacht ook nog 2 schietpartijen in Roermond e.o. zijn geweest :no:
ow:?
hm, daar heb ik niks van gehoord.. waarom? of weet je dat niet..

btw.. 'waar gaat t heen met de wereld' :/

Tyskie 21 July 2003 22:32

Citaat:

Originally posted by RaSpBeRRy


btw.. 'waar gaat t heen met de wereld' :/

In het kader van 'waar gaat t heen met de wereld?' past ook wel het bericht van die jongen die in Tilburg is neergestoken omdat hij niet zijn geld wou afgeven... :no:

Triest allemaal hoor...

bartje518 21 July 2003 23:17

Citaat:

Originally posted by RaSpBeRRy

ow:?
hm, daar heb ik niks van gehoord.. waarom? of weet je dat niet..

btw.. 'waar gaat t heen met de wereld' :/

Dat is niet bekend nee, het zou gaan om twee verschillende schietpartijen. Vandaar is in Tilburg ene Bart neergestoken trouwens :{ iedereen mij vandaag bellen of ik nog leefde :(

Raspberry 22 July 2003 02:08

Citaat:

Originally posted by bartje518


Dat is niet bekend nee, het zou gaan om twee verschillende schietpartijen. Vandaar is in Tilburg ene Bart neergestoken trouwens :{ iedereen mij vandaag bellen of ik nog leefde :(

:aai: maar je post nog... dus jij was t niet :p
naja.. gebeurd er hier iets niet.. gebeurd het ergens anders wel
:no:
laatste tijd ook op klaarlichte dag :s
je zal zoiets maar zien gebeuren

RandyJC 29 July 2003 00:29

Citaat:

Originally posted by RaSpBeRRy

laatste tijd ook op klaarlichte dag :s
je zal zoiets maar zien gebeuren

jah dat is ook niet echt prettig nee...

ik vind het ook waar gaat het heen met deze wereld..

cmncb 20 August 2003 01:01

juh


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:02.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.