Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=12)
-   -   over rottweilers en kleine hondjes (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=36889)

liekpiek 23 September 2003 18:02

over rottweilers en kleine hondjes
 
"Een oude vrouw uit Amersfoort zakte zondag in elkaar na een hartinfarct, die ze kreeg op het moment dat een rottweiler haar kleine hondje aanviel.

De vrouw wandelde rond 20.15 uur met haar hondje door de Kelvinstraat toen de rottweiler ineens van een balkon sprong en het hondje aanviel. Een getuige schoot de vrouw onmiddellijk te hulp en begon haar te reanimeren. De vrouw is opgenomen in het ziekenhuis.

De dierenarts heeft het hondje moeten laten inslapen. De eigenaar van de rottweiler is door de politie verhoord.
"
Bron: fok.nl

wat moeten ze nou doen met die rottweilers van tegenwoordig....inslapen?

sunnyflower 23 September 2003 18:05

Re: over rottweilers en kleine hondjes
 
als het echt kutbeesten zijn wel laten inslapen, maar er zijn toch ook wel van die beesten die wel normaal doen of niet?

chica 23 September 2003 18:07

haha lol:D sorry hoor! Wat een grap, schrok ze van die rottweiler of dat die rottweiler aan der hond kwam:p

Stapper 23 September 2003 18:10

rottweilers zijn hele lieve hondjes, ze worden alleen soms opgefokt door hun baasjes
dus die een boete geven

PFP 23 September 2003 18:10

ach jah, laten inslapen is natuurlijk wel de enige oplossing, maar men moet in het achterhoofd houden dat het nooit aan de hond ligt

Jan Lul 23 September 2003 18:12

het ligt eraan, als ze iedereen willen bijten: inslapen.
Maar als ze gewoon tegen een andere hond blaffen ofzo, en als dat hondje niet weggaat en begint aan te vallen (heel normaal gedrag), dan een boete, omdat die hond niet aangelijnd en iets anders had aangevallen.

liekpiek 23 September 2003 18:35

en wat als ze van het balkon af springen en kleine hondjes doodbijten? 8)

Jan Lul 23 September 2003 18:43

Citaat:

Originally posted by liekpiek
en wat als ze van het balkon af springen en kleine hondjes doodbijten? 8)
Inslapen, dierenmishandeling, en mensenmishandeling (hartinfarct is niet leuk)

ik_ben_de_man 23 September 2003 18:51

Citaat:

Originally posted by PFP
ach jah, laten inslapen is natuurlijk wel de enige oplossing, maar men moet in het achterhoofd houden dat het nooit aan de hond ligt
idd , het licht ( bijna ) nooit aan de honden zelf , maar als het echt rotbeesten zijn geworden , dan inslapen + zeer hoge boete voor de baasjes.

TheGroovMaster 23 September 2003 19:13

als een hond een andere afmaakt moet ie worden laten ingeslapen, et zelfde geld ook voor mensen vind ik :wave:

en het baasje mag ook alle kosten betalen voor dat hondje dat overleden is... voor die ouwe oma, vind ik dat ie wel lief mag zijn en steun geven dmv een bloemetje ofzo

Atjeuh 23 September 2003 20:19

Baas boete geven:[

easyprintscherm 24 September 2003 19:02

De hond kan er nix aan doen, het is de baas die m slecht heeft opgevoed!
Rottweilers hebben van zich zelf wel wat aggresiviteit, maar met een strenge opvoeding zijn het hartstikke lieve beesten die niemand iets aandoen!!!! helaas doen lang niet alle mensen dat, en dan krijg je idd bijtende rottweilers, die je in moet laten slapen.. Terwijl de baas fout zit

TheGroovMaster 24 September 2003 19:31

die oma is vandaag ook overleden, ze had al een zwak hart en deze actie was net iets te erg.

gecondoleert! :|


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:25.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.