Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Computers & Internet (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Krijg geen muziek :( (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=38096)

Judith 18 October 2003 21:22

Krijg geen muziek :(
 
Mensen, ik probeer al een tijdje op weer muziek op onze computer te krijgen, maar het lukt niet. Elke keer installeert ie het wel, maar als ik iets wil luisteren speelt ie hem weer niet af...of hoor ik gewoon helemaal niks :(, wat kan ik hier aan doen :?????????

AmbyPur 18 October 2003 22:01

doet al het geluid het niet (de boxjes..) of alleen niet met dat programma (winamp neem ik aan)?

Judith 18 October 2003 22:33

Citaat:

Originally posted by AmbyPur
doet al het geluid het niet (de boxjes..) of alleen niet met dat programma (winamp neem ik aan)?
weet niet, ik luister het af bij Kazaa, maar die geluidboxen doen het geloof ik prima. Bij mijn vaders computer lukt het niet en ook niet bij mijn computer :(

Larsjuh 19 October 2003 12:33

Citaat:

Originally posted by Judith14
weet niet, ik luister het af bij Kazaa, maar die geluidboxen doen het geloof ik prima. Bij mijn vaders computer lukt het niet en ook niet bij mijn computer :(
als je muziek wilt afspelen met kazaa maar je krijgt geen geluid, moet je ff naar www.microsoft.com gaan en daar ff zoeken naar windows media player. Deze installeren en dan moet het geluid het weer doen in Kazaa :)

Chrizlybeer 19 October 2003 13:49

gewoon niet via kazaa afspelen

Atjeuh 19 October 2003 13:58

Citaat:

Originally posted by Chrizlybeer
gewoon niet via kazaa afspelen
je moet gewoon helemaal geen muziek in kazaa hebben staan:|

TheGroovMaster 19 October 2003 14:51

winamp :yes:

Atjeuh 19 October 2003 16:11

Citaat:

Originally posted by TheGroovMaster
winamp :yes:
:yes: :respect:

Stapper 19 October 2003 16:15

om te testen kan je ook gewoon ff een cd in je cd-rom speller proppen en kijken of je daar wel geluid uit krijgt
of als je hem opstart of je wel geluid hebt, zo ja, dan is het niet je boxen en niet je geluidskaart, dus is het het programma, zoniet, dan kan het alle 3 zijn

dext0r 19 October 2003 16:52

sluit je boxen aan op je discman om uit te sluiten dat deze niet stuk zijn.

FunFair 19 October 2003 18:13

welke windows heb je?
Volgens mij heeft windows vanaf 98 namelijk al mp3 ondersteuning :{

dingen die je kunt checken:
Zorg dat er op hetzelfde moment niet ook een geluidje bezig is. Sommige geluidskaarten kunnen dit niet aan.
Zorg dat je de nieuwste media player in windows hebt, deze bevat namelijk een heleboel codecs die je misschien nodig hebt.

Als dat niet werkt kun je inderdaad winamp proberen of Classic Winamp voor een simpele winamp versie.


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 10:38.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.