![]() |
Oh yeah
eindelijk een TFT-scherm voor mij en tis een vet mooie :thumbsup: specs zijn ook errug goed
Xerox XL775 17" (1280x1024 dus) responds tijd van 16 ms contrast ratio 450:1 brightness 260 cd/m2 kijkhoek van 140 graden en dat voor een bedrag van 580 euro :{ alleen kan ik t product niet op de site van Xerox terug vinden of ligt dat aan mij? *oproep tot hulp* :) |
gefeliciteerd man
|
580 euro voor een scherm...|:( |:( |:(
|
|
volgens mij heb je m rechtstreeks uit finland geimporteerd , want google geeft alleen finse en noorse sites aan als je naar typenummer zoekt , en iid op xerox site staat der ook nix over.
|
Citaat:
|
17 inch, heeft dat niet het gevoel dat je naar een 21 inch aan het kijken bent?
zoja, dan valt het wel mee die 580 euro al kan je bij dell al bijna een pentium 4 voor die prijs hebben |
hmz bij de albert heijn, hebben we net 17" TFT schermpjes te koop staan voor 400 euro :p
|
Citaat:
|
OW nw, hoe zit dat nou met gamens? veranderd de resolutie en zoaja hoe ziet dat er dan uit??? wat het scherm word dan nameljik software matig kleiner gemaakt wat er niet echt geil uit ziet heb ik gehoord van meerder mensen.
Ik hoor het graag van iemand die daar ervaring mee heeft. ps mijn video kaart en pc trekt het niet als ik al me gamens op 1280x1024 ga draaien |
weet ik nog niet, wat betreft gamen heb ik t nog bij m'n PS2 gehouden maar ik zal t scherm daar zo eens op testen :)
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 17:14. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.