Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Feedback & Mededelingen (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Word er nog gemeld waarom het forum down is? (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=42105)

Youssef 18 January 2004 20:14

Word er nog gemeld waarom het forum down is?
 
Soms? :{

TheGroovMaster 18 January 2004 20:25

Af en toe? :x

electricity 18 January 2004 20:36

misschien?

Nightwolf 18 January 2004 20:37

niet hier iig :+ zal wel onderhoud zijn geweest

TheGroovMaster 18 January 2004 20:38

Ze zijn wel aardig voor ons :o

electricity 18 January 2004 20:39

Citaat:

Originally posted by TheGroovMaster
Ze zijn wel aardig voor ons :o
ja krijg bekant hardaanval en afkickverschijnselen en paniekaanvallen 8|

Stapper 18 January 2004 20:57

gister lag die er ff uit
teveel hits tegelijk :+

psychobunny 19 January 2004 20:38

Ik krijg de laatste tijd altijd meldingen van interne serverfouten? :?

The6thgate 19 January 2004 20:40

worden idd geweldig op de hoogte gehouden hier:{

bartje518 19 January 2004 20:44

Volgens mij heb ik daar nooit een melding over gelezen. Alleen de mensen die niet zonder kunnen merken zoiets op toch? O-)

psychobunny 21 January 2004 13:41

1 Bijlage(en)
And again...

LoeLoe 21 January 2004 13:45

Kunnen wij niet veel aan doen volgens mij. Als het forum down is, dan zette Gijs in het verleden er meestal wel een berichtje neer ofzo. Schijnbaar deze keer vergeten ofzo?

Youssef 21 January 2004 16:52

Citaat:

Originally posted by LoeLoe
Kunnen wij niet veel aan doen volgens mij. Als het forum down is, dan zette Gijs in het verleden er meestal wel een berichtje neer ofzo. Schijnbaar deze keer vergeten ofzo?
Daar was ik ook al achter LoeLoe. :{ Bedenkt voor je verhelderende antwoord :rolleyes:

Nightwolf 21 January 2004 17:21

als je zo bijdehand doet, kan je ook een mailtje sturen naar Spill of een pm naar die nieuwe beheerder :rolleyes:

Youssef 21 January 2004 18:17

Citaat:

Originally posted by Nightwolf
als je zo bijdehand doet, kan je ook een mailtje sturen naar Spill of een pm naar die nieuwe beheerder :rolleyes:
Gweldig, je bent beheerder van het forum en je kunt niet melden wat er precies is. :{

LoeLoe 21 January 2004 18:33

Neje ze gaan echt niet om iedere klapscheet in staff zetten wat der aan de hand was hoor..bijdehandje:{

Youssef 21 January 2004 18:37

Citaat:

Originally posted by LoeLoe
Neje ze gaan echt niet om iedere klapscheet in staff zetten wat der aan de hand was hoor..bijdehandje:{
Ik help graag met beide handjes, dank je :{

Overigens is 3 of 4 dagen een downtime van iets langer dan een half uur niet zomaar een klapscheet. :{ Er mag hier best een slotje op. Ik wist het antwoord natuurlijk van tevoren al. :Z


:wave: Namelijk dat de beheerders hier helemaal NIETS weten. Ze stellen niets voor.

Youssef 21 January 2004 18:38

Overigens vind ik het ook best wel kwalijk dat er niet binnen een dag door een van de twee beheerders wordt gereageerd in topics. Wees eens wat actiever..

Nightwolf 21 January 2004 19:41

Citaat:

Originally posted by Youssef
Overigens vind ik het ook best wel kwalijk dat er niet binnen een dag door een van de twee beheerders wordt gereageerd in topics.
blind :no: en nee, ik hoor er idd niks van, dat heb je goed :thumbsup: maar zoals je wilt

koelkast 22 January 2004 00:04

screenshot wijst ook op een DNS error. dit kan dus ook zijn dat de ll.com server het perfect doet maar dat jou route naar de server ergens onderbroken is.

Ook kan het zijn dat de hele webserver van ll.com down is en dan is een bericht plaatsen op deze server redelijk zinloos gezien de server down is en dus niemand het bericht kan zien.

mailen naar een @leerlingen.com adres is ook kansloos dan gezien de server down is en de mail dus niet afgeleverd kan worden :Y)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 13:53.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.