Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Games (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=14)
-   -   Nintendo onthult hun mysterie (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=42217)

Denden 100 piek 21 January 2004 18:31

Nintendo onthult hun mysterie
 
'Mystery Product' wordt later dit jaar gelanceerd

21 januari 2004 - Een geheel nieuwe benadering van videogames -- twee verschillende schermen in de palm van je hand -- zal later dit jaar resulteren in de lancering van een nieuw portable spelsysteem: Nintendo DS (tijdelijke naam).

Deze aankondiging geeft slechts een hint van de extra mogelijkheden en voordelen, die in mei worden getoond tijdens de Electronic Entertainment Expo (E3) in Los Angeles. Tegen de tijd dat de volledige gegevens bekend zijn gemaakt, zullen spelers de innovatieve voordelen zien op het gebied van interactie.

Spelers kunnen een spel vanuit twee verschillende oogpunten bekijken, waardoor de snelheid en strategie worden verbeterd. In een voetbalspel bijvoorbeeld, kun je het hele veld op één scherm bekijken, terwijl op het andere scherm de tackle of het doelpunt van een individuele voetballer wordt uitgelicht. Spelers hoeven een spel niet langer te onderbreken om het camerapunt te veranderen of te wisselen tussen een gevecht en een plattegrond van de omgeving. Met Nintendo DS kan dit tegelijkertijd, door simpelweg naar het andere scherm te kijken.

Satura Iwata, president van Nintendo, legt uit: "We hebben Nintendo DS gebaseerd op een geheel nieuw concept, in vergelijking met bestaande spelsystemen, om spelers in de 21ste eeuw te voorzien van een unieke spelervaring."

Nintendo DS maakt gebruik van twee aparte TFT LCD-schermen met een beelddiagonaal van 7,6 cm., afzonderlijke processors en een semi-conductorgeheugen van maximaal 1 Gigabit. Naar verwachting wordt het systeem aan het eind van 2004, wereldwijd gelanceerd. Afgezien van de door Nintendo ontwikkelde software, is het bedrijf in gesprek met tal van 'third party' spelontwikkelaars.

Nintendo DS wordt naast de bestaande Game Boy Advance en Nintendo GameCube in de markt gezet.






Kortom, dit is nou dat nieuwe revolutionaire product wat Nintendo toendertijd zo enthousiast aankondigde. Hmmmmm, twee speelschermpjes, geinig maar ook niet meer dan dat. Niet dat ik er zoveel van had verwacht, maar dit is wel erg zwak. In feite komen ze met de nieuwste gameboy. Het is een leuk idee, maar willen ze hiermee de strijd met de PSP van Sony aangaan? Het kan nog alle kanten op met dit ding, wat denken jullie ervan?
Origineel is het wel, maar bedenk wel dat die GBA-Gamecube connectivity ook erg origineel was, maar niet meer was dan een gimmick. Is het extra speelschermpje dat ook, niet meer dan een gimmick? Ik denk van wel. Nog maar ff afwachten wat er verder gebeurd.

SpiNe 21 January 2004 20:24

nou jongens de console oorlog gaat door:+

Stapper 22 January 2004 11:12

leuk nieuwtje, maar niet echt vernieuwend

RandyJC 23 January 2004 12:49

hmmm ik ben niet echt benieuwd ofzo...

dus het interesseert me neit echt...
ik had eerder gehoopd dat ze gewoon een nieuw soort console zouden uitbrengen dan dat ze een gameboy uitbrengen

Nightwolf 23 January 2004 16:54

Citaat:

Originally posted by SpiNe
nou jongens de console oorlog gaat door:+
maar dit is dan een handheld ipv een console :p als ik t hele verhaal goed begrepen heb

Impressions 24 January 2004 18:40

Citaat:

Originally posted by Nightwolf
maar dit is dan een handheld ipv een console :p als ik t hele verhaal goed begrepen heb
Een handheld ter grootte van een xbox waarschijnlijk 8)

FunFair 25 January 2004 17:57

Citaat:

Originally posted by elvenkindje
Een handheld ter grootte van een xbox waarschijnlijk 8)
neeeeh jij bent op de hoogte :Z

Smiley 5 February 2004 12:26

Ohw ja daar had je over verteld, maar dat lijkt me niet echt zo geweldig:{

dat ben ik 23 February 2004 11:06

mij lijkt het wel cool.....
maar over die consoleoorlog.......die gaat nog steeds door bij nintendo hoor!!

Riddler 23 February 2004 11:14

lijkt me niks eerlijk gezegd. 1 scherm in de gaten houden vind ik wel genoeg, laat staan 2 :{.

CharmedOne 23 February 2004 16:25

leuk


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 05:37.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.