Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Beffen.... (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=43019)

Riddler 11 February 2004 19:22

Beffen....
 
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Leer lekker beffen

Beffen is de prettigste manier van orale sex bij de vrouw. Niets voelt prettiger dan een warme natte tong langs haar vagina, clitoris en kontgaatje. Begin rustig en werk langzaam op naar een hoogtepunt, stel dit zolang mogelijk uit en ze zal kronkelen van opwinding. Lees dit om straks je vrouw, vriendin of minnares heerlijk te verwennen met je mond.

Voordat je begint is persoonlijke verzorging erg belangrijk. Sommige vinden alleen de geur en smaak van een pas gewassen vagina lekker terwijl anderen liever een vagina likken die enige tijd van tevoren is gewassen. Een persoonlijke smaak dus, maar vraag aan je partner wat deze ervan vindt.
Intiemspray geeft een lekkere smaak en geur aan de vagina, zolang het geen klachten geeft kun je dit gebruiken.

Er zijn verschillende standen mogelijk om aan te vangen met orale sex.

De meest traditiole manier is: De vrouw ligt op haar rug met haar benen open. De partner ligt met zijn hoofd tussen haar benen.

De vrouw knielt over het gezicht van haar partner. Je kunt zelf ontdekken hoe: met het gezicht naar benen of andersom. De hoek van de vagina en de hoek van de mond bepalen wat het meest lekker is. Proberen dus. Leg anders een hoofdkussen onder het hoofd van de partner. De vrouw kan eventueel ook een hoofdkussen onder haar buik liggen voor een prettige en ontspannen houding.

De vrouw kan ook onder de partner liggen. De partner heeft zijn hoofd richting haar tenen.

De vrouw kan op de rand van het bed gaan zitten of liggen met haar benen op de grond. De partner knielt tussen de benen van de partner. Maak gebruik van kussens onder de knieën of onder de billen om een goede hoogte te krijgen.

Sommige willen graag op de zij liggen met het hoofd naar de tenen. Met het gezicht naar elkaars geslachtdelen.

De vrouw gaat op haar zij liggen. De partner gaat haaks op de grond liggen met het hoofd tussen haar benen. Zo ontstaat dus een 'T'.

Standje 69. Beide partners hebben tegelijk orale sex. Niet iedereen vindt dit prettig, want je kunt niet echt ontspannen genieten.

DE TECHNIEKEN

Iedere vrouw vindt niet hetzelfde lekker. Sommige willen graag langzaam en zacht gelikt worden terwijl anderen graag hard en snel willen. Ook is niet iedere vrouw hetzelfde geschapen. De een heeft een grote clitoris, zodat de partner die als het ware kan pijpen, terwijl bij de ander de clitoris nauwelijks is te zien. Zo zijn de kleine en grote schaamlippen bij iedere vrouw anders van formaat. Als de vrouw al weet wat ze lekker vindt, luister naar haar instructies.

Een goed advies is om de vagina op allerlei verschillende manieren te likken. Er zijn veel manieren, maar er zijn er maar enkele wat de vrouw lekker vind, Gewoon proberen en een goede terugkoppeling is erg belangrijk. Als de vrouw bijna tot een orgasme komt ga dan vooral door met wat je aan het doen was, Stop niet.

Lig je beide op een comfortabele manier, spreid dan haar vagina niet door middel van de handen. Als de vrouw zelf haar benen opent, dan gaat de vagina vanzelf open.

Schrijf met je tong het alfabet rond en op haar clitoris. De cijfers 1 t/m 10 kan natuurlijk ook!

Lik haar kleine schaamlippen en haar clitoris. Maak een zachte tong voor de clitoris. Je kunt ook de clitoris zoenen of zuigen met de lippen er overeen.

Sommige vrouwen vinden het fijn wanneer je de binnenkant van de vagina opening likt. Maak een harde tong.

Lik haar clitoris terwijl je met 2 vingers in haar vagina gaat en de G-plek prikkelt.

Je kunt gebruik maken van een vibrator, dildo terwijl je de vagina likt, zoent en zuigt. Sommige vrouwen vinden dit heerlijk terwijl ze orale sex hebben.

Voor alle tips op deze pagina geld: Gebruik je fantasie en combineer het een met het ander en communiceer met elkaar.
----------------


lees en leer :p

electricity 11 February 2004 19:24

Re: Beffen....
 
Citaat:

Originally posted by Riddler
*knip*
:huh: :huh:

damn :9

AmbyPur 11 February 2004 19:38

nounou :d:9

WishfulDreaming 11 February 2004 19:38

Re: Beffen....
 
Citaat:

Originally posted by Riddler
Intiemspray geeft een lekkere smaak en geur aan de vagina, zolang het geen klachten geeft kun je dit gebruiken.
wut tu fuck? :p

Je zou maar roller-deo hebben 8-) :d

The6thgate 11 February 2004 19:40

alsof ik dat nog niet wist8-) :p

Riddler 11 February 2004 19:40

Re: Re: Beffen....
 
Citaat:

Originally posted by Saartje18

Je zou maar roller-deo hebben 8-) :d

jij jat mijn grap 8|

:p

WishfulDreaming 11 February 2004 19:43

Re: Re: Re: Beffen....
 
Citaat:

Originally posted by Riddler
jij jat mijn grap 8|

:p

Oooh... Come and get me :rolleyes: :p

Chrizlybeer 11 February 2004 19:51

opzich best kansloos als je dit ook daadwerkelijk op gaat zoeken

Riddler 11 February 2004 20:00

Citaat:

Originally posted by Chrizlybeer
opzich best kansloos als je dit ook daadwerkelijk op gaat zoeken
kwam het toevallig tegen op fok hoor

Chrizlybeer 12 February 2004 08:26

Citaat:

Originally posted by Riddler
kwam het toevallig tegen op fok hoor
dan is t goed

electricity 12 February 2004 08:50

Citaat:

Originally posted by Chrizlybeer
opzich best kansloos als je dit ook daadwerkelijk op gaat zoeken
waar slaat dat nou weer op? heb zelf ook vaak dingen opgezocht en dan kan je mere dingen uitproberen (ook met standjes enzo)
dus is helemaal neit kansloos. zeker niet als de ander er meer van kan genieten :p

0Vera 12 February 2004 09:51

Re: Re: Beffen....
 
Citaat:

Originally posted by electricity
:huh: :huh:

damn :9

idd :yes: :9

Misette 12 February 2004 10:52

ik ken wel wat jongens die dit eens mogen lezen 8{

Pruttelpot 12 February 2004 11:18

Beffen is leuk :yes: Maar k heb geen zin om dit door te lezen hoor.

electricity 12 February 2004 11:27

Citaat:

Originally posted by Pruttelpot
Beffen is leuk :yes: Maar k heb geen zin om dit door te lezen hoor.
:love: :z

BlackMystery 12 February 2004 11:28

ik zal gewoon wel wat experimenteren
kom je dit ook allemaal te weten
:)

dext0r 12 February 2004 11:33

ouwe koek
:z :$

Sedes 12 February 2004 11:39

Citaat:

Originally posted by dext0r
ouwe koek
:z :$

idd :$

komt van een site dat je nog veel kan van leren :p maar weet enkel niet meer die site en herinner me ook nog dat er in het linkerframe allemaal pornofoto's stonden die ik niet wou zien :|

Riddler 12 February 2004 15:35

Re: Re: Re: Re: Beffen....
 
Citaat:

Originally posted by Saartje18
Oooh... Come and get me :rolleyes: :p
met plezier :]

electricity 12 February 2004 17:06

is dit niet enigzins pornografisch :p

Riddler 12 February 2004 17:16

Citaat:

Originally posted by electricity
is dit niet enigzins pornografisch :p
wees blij dat er geen plaatjes handboek is :d


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:48.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.