![]() |
zip your lip (24 uur niet eten)
ik doe mee met een actie "Zip your lip" en ik wilde ff weten of jullie denken dat het schadelijk is voor je als je 24 uur niet eet. Ik denk egt dat ik het heel moeilijk ga krijgen, vooral omdat ik altijd wel ontbijt en lunch en avondeet (ik sla bijna nooit een maaltijd over). door het geld van gezochte sponsors kan organisatie worldvision in afrikavoorlichting geven over AIDS.
Het niet eten begint donderdag a.s. om 7.30 en eindigt vrijdag om 7.30 Heeft iemand dit al eerder gedaan? en zo ja, nog tips? |
een tip, ga op je handen zitten
|
pak een stuk hout en kauw daar op
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
zip your lip heb ik altijd een beetje stom gevonden :p
|
kan echt niet 24 uur zonder eten:Y)
|
Om 7.29 heel veel eten dan kom je de dag wel door op het eind krijg je dan honger ofzo maar ja dan ga je alweer bijna slapen.... :p
|
tip: niet aan beginnen als je denkt niet te kunnen.
|
tip:
|
Ik vind het de actie niet zo nuttig
|
idd, waarom moet je je niveau verlagen na dat van een derde wereld land?
|
Ik vind het ook niet erg nuttig, maar het is wel goed voor je inlevingsvermogen in die mensen.
Ik geef wel toe dat ik het zelf waarschijnlijk niet zou doen. Tip: Zorg dat je veel gegeten hebt en vooral heel weinig geslapen hebt de dagen ervoor zodat je heel moe bent, dan kun je het grootste gedeelte van de tijd slapen. Merk je je honger niet en mis je het eten dus ook een stuk minder 8) |
maar hoe kunnen je sponsoren nou controleren of je hebt gegeten of niet?
Ik kan ook wel sponsoren zoeken en toch lekker eten...merkt niemand toch? Edit: Nee zelfs Niemand zou het niet merken |
Ik heb er een paar jaar achter elkaar aan meegedaan op mijn oude middelbare school en het was best te doen. Gewoon niet in ruimtes komen waar anderen eten en veel water en thee drinken. That's it! Veel plezier en succes..
|
Vorig jaar heb ik meegedaan.. 1 tip: ga goed slapen ! dan komt het wel goed :)
|
Citaat:
precies wat ik ging zeggen :p |
iedereen bedankt, voor julli ereacties, ik ben nu al meer dan 12 uur bezig en ookal voel ik me een beeeetje duizelig het gaat wel goed en het is erg gezellig, wel jammer dat er op deze schoolcomputers geen msn + hotmail is!
nogmaals bedankt! |
Citaat:
Citaat:
Citaat:
Conlusie: Ga wat doen wat je bezig houd en afleid http://forum.leerlingen.com/vbb/images/icons/icon14.gif sim-pel |
Nog nooit aan meegedaan, maar schadelijk is het echt niet hoor :)
Je kan best 24 uur zonder eten, wat zeg ik, je kan zelfs 72 uur zonder eten als het moest. Belangrijk is wel veel water drinken!!!!!!! Maar over de actie zelf, tja, ik vind het nogal hypocriet om eerlijk te zijn. |
24 uur zonder eten kan toch juist heel gezond zijn?
darmen reinigen :Y) als je maar veel drinkt inderdaad :) |
dan moet je me toch vaak plassen joh :huh:
|
Ik zou liever zelf geld geven aan het een of het ander dan niet eten.. maar ja ik ben ook een vreetzak
|
beuh, ik vind 2 uur zonder eten al kut
|
wat wil je ermee bereiken? je hongert jezelf alleen maar uit
|
kan je net zo goed aan de ramadan gaan meedoen :+
hms zou graag wilen dat ik dat zou kunnen maar ik denk dat ik na en halve dag al wil gaan schranzen :d |
Ik vind het nogal een onzinnige actie eigenlijk, het zip your lip verhaal. Bij mij in de klas zijn er ook 2 meisjes die meedoen. Volgens mij alleen maar om op te vallen ofzo, want ze lopen er de hele dag over te zeiken.
Sja, ik zou nooit meedoen, omdat ik het gewoon onzinnig vind en je er niets mee bereikt. Stort dan geld ofzo :{ |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 03:57. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.