Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   School (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Spijbelen... (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=45571)

WishfulDreaming 19 April 2004 15:37

Spijbelen...
 
... Heb jij ooit al gespijbelt?

Ik moet dus eerlijk bekennen dat ik dat nog NOOIT gedaan heb in mijn hele leven... Mijn school zit er theoretisch gezien op in juni, en ben ook niet van plan om tussen deze twee maanden in nog te gaan spijbelen.

Ben ik dan de enige die steeds braafjes alle lessen gevolgd heeft? Of zijn er nog zo van die mensjes? 8-)

Sander 19 April 2004 15:39

Ja, als we lessen hadden die totaal niet boeiend voor me waren of we hadden drie tussen uren en daarna nog maar een uurtje les. Dan spijbelde ik wel hoor.

MasterB 19 April 2004 15:44

Heel af en toe spijbelde ik op het VWO. Nu is lessen missen aan de orde van de dag. Heerlijk die vrijheid.

dext0r 19 April 2004 16:41

vaak genoeg.
vooral in het jaar dat ik was blijven zitten in de 5e was het vrij erg. (dus 2e keer dat ik het deed...)
"waar was je het eerste uur? euh... in me bed..."

dit jaar probeer ik toch wel zo vaak mogelijk aanwezig te zijn, en dat ben ik ook wel..
maarja, wij kennen een opkomstplicht van 80% ofzo? we hoeven dus niet overal bij aanwezig te zijn. is je eigen verantwoordelijkheid. wel zo fijn.

bootje 19 April 2004 16:43

nee, nog nooit

Mozzel 19 April 2004 16:46

soms

wat laatste uurtje

wat tussenuurtjes

weetjewel

Larsjuh 19 April 2004 17:33

dit jara geregelend:+

FunFair 19 April 2004 17:58

Ja, dat doe ik geregeld...

als het een les is waar ik geen nut in zie... ga ik er ook niet heen. Of als ik me echt te moe voel om op school te komen, kom ik ook niet. Tenzij het echt moet voor project.
de meeste Lessen zijn bij mij op school niet verplicht.

Stapper 19 April 2004 18:03

doei en deed ik geregeld, nu is het allemaal niet verplicht, maar op de havo heb ik vaak genoeg gespijbeld, meestal toch z'n 2 uur per week, soms zelfs wat meer

Babysmurfie 19 April 2004 18:10

Ik heb ook nog nooit gespijbeldO-)

Irene!!!! 19 April 2004 18:56

Ja, toen was k 'ziek'.. maar ik weet nie of dat echt mee telt als spijbelen.. en in de middagpauze ga k geregeld weg, terwijl wij dat nie mogen. Maar vandaag zijn we gepakt en hebben we strafstudie 8) Dus waarschijnlijk houden we dan ff op..

meleke 19 April 2004 19:15

in mijn klas zit er iemand die in het hele jaar al meer dan de helft gespijbeld heeft
ze komt enkel naar school voor de speciale gelegenheden of wanneer ze echt eens zin eeft
Je ziet ze dan zitten op cafe maar wat moet je doen reageren helpt niet, maar ze komt dan wel achteraf je cursussen vragen en wanneer zie je die terug??? wanneer ze nog eens naar school komt
ze haat school maar wrom in u laatste jaar zoveel spijbelen ze zal er toch niet doorgeraken en zal haar jaar toch moeten herdoen.
Hoe kunnen mensen dat om heel de dag door te spijbelen, ik zou echt geen reden vinden om te kunnen. Maarja als je hoort wat mensen al doen om te spijbelen. Ze kopieren doktersbriefjes of liegen tegen hun dokter
je moet het maar kunnen

psychobunny 19 April 2004 19:35

Tweede,paar keren gespijbeld, alleen nog maar strafstudie gehad voor roken

Sedes 19 April 2004 21:53

In het middelbaar: nooit, was ook onmogelijk want je aanwezigheid werd tussen iedere speeltijd gecontroleerd en als je er niet was belden ze je ouders op..

Nu aan het unief: toch iedere week wel een keer, maar dat is niet echt spijbelen, is eerder "ik ga enkel maar naar de nuttige lessen" of "ik werk in de tijd als ik niet naar de les ga"..
Zoals morgenochtend ga ik niet zo dat ik vanavond nog lang kan leren en is toch een les waar de prof gewoon letterlijk z'n cursus zegt :|

w00t 19 April 2004 22:45

ik ben dit jaar vaker niet dan wel op school geweest. O-)

SouLSeeKeR 20 April 2004 07:15

Ik heb 1 keer gespijbeld. Lekker gaan winkelen met een vrienden. kBen dan ook betrapt geweest (twee mensen die op dezelfde dag afwezig zijn valt waarschijnlijk te veel op). Mijn ouders waren kwader omdat ik betrapt ben geweest dan over het feit dat ik gespijbeld had: "De volgende keer dat je spijbelt ziet dat je het deftig doet" aldus de reactie van mijn vader.:9

LoeLoe 20 April 2004 09:06

Ik spijbel eigenlijk best wat af. Op de middelbare nooit omdat het daar altijd gezellig was maar op de school waar ik nu op zit is geen klap te beleven. Allemaal van die serieuze mensen die nergens de lol van inzien enzow..

dus bij nutteloze lessen was ik er meestal vantussen..eerst meldde ik me nog weleens ziek ofzo maar dat doe ik al lang niet meer..ze missen me toch niet
Nu ik op stage zit gaat spijbelen moeilijk mar dat doe ik hier ook niet omdat ik het hier onwijs naar me zin heb

Plankje 20 April 2004 09:25

mwa ik doe het geregeld eigenlijk... vaak lukt het me wel om de absentiebriefjes te onderscheppen en dan krijg ik er verder geen gezeur mee en de keren dat ik wordt gepakt zijn de straffen echt überlaag (de laatste keer moest ik 3 kwartier nakomen voor 8 uur spijbelen...). De reden? Sommige uren zijn echt waaaaaaaaaaay to boring :O

Impressions 20 April 2004 14:48

Zovaak.. als ik geen zin heb ga ik niet. De meeste leraren bij mij op school boeit het toch geen fuck of je komt of niet, als je maar goede punten haalt (niet dat dat is.. maar toch :p)

LexS 20 April 2004 15:57

Lol. Nog nooit gespijbeld in je hele middelbare school carrière zegt ze. Ik moet zeggen dat ik op de middelbare school niet veel spijbelde.

Maarja, op beroepsopleidingen mag je het bijna zelf weten. Er is een klassenlijst want je moet 50% van de lessen aanwezig zijn omdat je anders geen toets mag doen. Ik ben dus niet meer dan nodig is op school uiteraard... O-)

LoeLoe 20 April 2004 16:23

Nah officieel moet ik per 8 weken 80% aanwezig zijn.. dat betekent dat ik dus ongeveer anderhalve week mag missen per 8 weken en daar maak ik wel altijd gebruik van

Ik weet alleen niet hoe dat dadelijk op het HBO zit

tybootje 20 April 2004 16:59

Bijna nooit. Eén keer dat onze leerkracht Latijn ons had gewaarschuwd dat we moesten komen hoewel er staking was, anders zou ze maatregelen treffen. We zijn dan 's ochtends gegaan maar wanneer we zagen dat er bijna niemand was, zijn we weer weggegaan met zen allen. Niet zo'n slimme zet, we waren natuurlijk al gespot op school :d --> strafstudie

Tja dan nog een keer dat ik met men vriendin in bed ben blijven liggen ofzo (hadden ons toch al overslapen), maarja, eens thuisblijven alsk me overslaap doe ik wel meer :9

Jochemmm 20 April 2004 20:06

in de 4e en 5e heb ik vrij veel gespijbeld, waren wel 2 leuke jaren daardoor :p

de afgelopen 2 jaar mag ik het helemaal zelf weten of ik wel of niet naar college ga, maar over het algemeen probeer ik altijd wel te komen. :)

BlueWolf 20 April 2004 20:08

ik ga meer niet dan wel :$
maar das nog maar van als ik in het hoger zit, daarvoor heb ik het maar 1 keer gedaan :)

FunFair 20 April 2004 20:08

Ik ga morgen gewoon anti-spijbelen :+

ga naar een les toe, ook al is die niet eens voor mij ingeroosterd :p

Impressions 20 April 2004 22:04

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door FunFair
Ik ga morgen gewoon anti-spijbelen :+

ga naar een les toe, ook al is die niet eens voor mij ingeroosterd :p

8) :loser:

:p

aarsch 21 April 2004 16:54

alleen als ik denk dat ik mijn tijd beter kan besteden :P (vaak dus)

Owazeke 21 April 2004 17:19

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Sedes
In het middelbaar: nooit, was ook onmogelijk want je aanwezigheid werd tussen iedere speeltijd gecontroleerd en als je er niet was belden ze je ouders op..

Nu aan het unief: toch iedere week wel een keer, maar dat is niet echt spijbelen, is eerder "ik ga enkel maar naar de nuttige lessen" of "ik werk in de tijd als ik niet naar de les ga"..
Zoals morgenochtend ga ik niet zo dat ik vanavond nog lang kan leren en is toch een les waar de prof gewoon letterlijk z'n cursus zegt :|

Voor mij net hetzelfde! :)

Chrizlybeer 22 April 2004 14:28

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Mozzel
soms

wat laatste uurtje

wat tussenuurtjes

weetjewel

Hoe spijbel je een tussenuurtje?:?

Annuh 22 April 2004 19:01

K heb nog nooit gespijbeld, vind mezelf best braaf:p

Shanna89 22 April 2004 19:43

Vorig jaar elke week gespijbeld.
Maandag de laatste twee uur had ik nooit zin in :$

Maar ja nu niet meer, vind het wel belangrijk dat ik bepaalde dingen snap etc.

Pulga 24 April 2004 11:40

Ja maar op de Hogeschool spijbelt iedereen wel eens. Je bent niet echt meer verplicht om naar de les te gaan dus je kunt afspreken met elkaar: jij gaat naar die les, dan ga ik naar een andere 8-)

Sanne 25 April 2004 22:16

Ja, dat doe ik geregeld...:$

CharmedOne 26 April 2004 13:57

Ja, maar slechts enkele keertjes...

Cyberbeast 28 April 2004 15:22

tijdens de middag eens...ik had geen zin om in school te eten :)

bruggi 28 April 2004 15:46

In de laatste 2 jaar van het VWO was ik vaker niet dan wel op school :z , vond het gewoon totaal niet boeiend meer. Ik heb er nooit over gelogen tegen mn ouders, en eigenlijk werd het door leraren ook wel gedoogd (ik laat maar in het midden of dat goed of slecht is). Ik haalde iig altijd hoge cijfers en heb mn examen ook gemakkelijk gehaald, dus dan kan het vind ik ;) .

Nu is het niet meer aan de orde 8)

bartje518 28 April 2004 19:33

Als het mooi weer is dan zit ik op het terras. Vooral werkcollege's kunnen me nauwelijks boeien, en die tentames die haal ik toch wel :yes:

CharmedOne 28 April 2004 20:00

Dit jaar spijbel ik wel af en toe, maar ik ben goed in handtekeningen vervalsen dus de leraren zijn er (NOG) niet achtergkomen.. Vandaag ook nog ik kan t/m half 11 slapen :)

Ar-Tuur 28 April 2004 21:02

In de bovenbouw van het VWO geregeld, in sommige lessen gebeurde gewoon weinig, had ik het niet nodig, of was het ongelukkig ingepland hehe. Ook op mijn school werd dat, vooral in VWO6, oogluikend toegestaan, zeker als je er gewoon goed voorstond. Dit jaar op de universiteit doe ik het wel eens, vooral hoorcolleges. Maar dit doe ik dan niet 'zomaar', maar alleen als het enorm brak is ingeroosterd (maandag om 9.00 als je van huis moet komen :{) of als ik het gewoon kan missen en iets beters kan gaan doen (soms schoolwerkO-) ).

drom 1 May 2004 11:42

NOOIT. O-)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 04:01.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.