Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Examen Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=141)
-   -   M&o (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=46532)

mirre 19 May 2004 11:26

M&o
 
Jaja, nog een uurtje voormij en dan begint de pret....

M&O dus, vind het een zwaar kl*te vak, dus ik zal blij zijn als het achter de rug is. Ik ben nu alleen wel zwaar gestressssssd!!

Ik ben benieuwd hoe het anderen straks is vergaan.
Duis heb je M&O gedaan, reageer dan even en vertel ewat je er van vond.

Chrizlybeer 19 May 2004 16:15

Nou dat was de eerste al weer, vond m opzich wel mee vallen, net even antwoorden gekeken weet alleen mn antwoorden niet meer:z
Maar zal wel een voldoende zijn

L_angeldc 19 May 2004 16:32

Ik vond die bijlage invullen echt niet te doen zeg :{ ik kreeg overal van die belachelijke uitkomsten :S

sommige opdrachten vond ik wel meevallen maar sommigen ook weer helemaal niet. Kben echt benieuwd wat ik heb :x

mirre 19 May 2004 21:59

Ik vond hem zelf ook wel te doen, ik vermoed wel dat ik een voldoende heb.

Sommige van die invulingen van de bijlage waren ook wel ergmoeilijk idd. Maar over het algemeen ging de rest wel.

Chrizlybeer 20 May 2004 12:10

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door L_angeldc
Ik vond die bijlage invullen echt niet te doen zeg :{ ik kreeg overal van die belachelijke uitkomsten :S

sommige opdrachten vond ik wel meevallen maar sommigen ook weer helemaal niet. Kben echt benieuwd wat ik heb :x

Ja die bijlage vond ik echt kut, ik die variabele kosten van die wastraat invullen bij kosten naast de opbrengesten, krijg je daarna nog een kopje kosten en dan daarna nog eens een kopje variabele kosten :?
En dat tankstation was ook gaar


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 03:36.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.