Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Muziek Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=29)
-   -   instrumentale muziek (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=52563)

lijnie 26 February 2005 15:43

instrumentale muziek
 
Hey allemaal!

Ik ben op zoek naar goede instrumentale muziek, dus zonder zang. Ik bedoel hier niet standaard dance of trance mee, maar meer underground muziek, dus een beetje vage muziek is altijd goed of moderne klassieke (?) muziek. Ik hoop dat jullie me hiermee kunnen helpen en me wat tips kunnen geven.

Liefs,
Marlijn
Oh ja Ik heb het nodig voor een theater performance, dan weten jullie ook waarom ik er naar op zoek ben.

yor 26 February 2005 17:23

- switchblade - check www.detahwishinc.com voor downloads
- pelican - check www.hydrahead.com voor downloads en links
- sigur ros heeft veel instrumentale dingen
- godspeed you! black emperor idem
- the avalanches

thali 26 February 2005 21:36

De muziek van de film le fabileux destin d'amelie poulin is ongelooflijk mooi, maar ik weet niet of dat wel het genre is waar je naar op zoek bent.

QQQ 27 February 2005 16:16

dan ligt het er toch behoorlijk aan wat je precies zoekt. Een genre zou handig zijn, maar als je aangeeft hoe het ongeveer moet klinken (vrolijk/treurig, snel/langzaam, of misschien een bepaald instrument.. gitaren of meer richting electronica) dan zou dat ook wel genoeg moeten zijn denk ik.
Er is namelijk een hoop instrumentale muziek (en 'vage' muziek heeft ook sneller de neiging instrumentaal te zijn).
Je noemt modern klassiek, ik kan je wel namen als Stockhausen en Schoenberg geven maar ik denk niet dat je daar naar opzoek bent. Wat je wel zou kunnen proberen zijn minimalistische componisten, bijvoorbeeld Philip Glass of Max Richter. Die laatste combineert minimalisme met klassieke muziek, het album 'The Blue Notebooks' is van hem vorig jaar uitgekomen en is erg goed, ook klinkt het een beetje soundtrack-achtig dus dat is wel een tip denk ik als het een beetje melancholisch mag zijn.

Riddler 27 February 2005 18:54

ik weet niet of je van gitaar muziek houd
maar
steve vai
joe satriani
Yngwie malmsteen

ook allemaal zonder zang.

yor 27 February 2005 19:21

of check film muziek, vaak erg mooi en sferisch

lijnie 27 February 2005 20:35

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door QQQ
dan ligt het er toch behoorlijk aan wat je precies zoekt. Een genre zou handig zijn, maar als je aangeeft hoe het ongeveer moet klinken (vrolijk/treurig, snel/langzaam, of misschien een bepaald instrument.. gitaren of meer richting electronica) dan zou dat ook wel genoeg moeten zijn denk ik.

Alvast bedankt voor je andere tips. Ik ben meer op zoek naar electronica dan gitaren, het moet ook niet richting rock of metal gaan of iets dergelijks. Ook experimentele muziek is goed en het liefst treurig. Snel of langzaam maakt niet zoveel uit.
Ik hoop dat je hier meer mee kan.
Liefs,
Marlijn

Impressions 27 February 2005 20:55

De S&M cd van Metallica
Apocalyptica
Satriani


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:59.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.