Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Klaag Corner (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=24)
-   -   De muziekindustrie (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=52903)

Jamiel 16 March 2005 12:54

De muziekindustrie
 
Tsjonge jonge, erger jij je ook al aan alle muziek wat zo alledaags wordt gedraaid?
Iedereen heeft het maar over die schnappie en ja hoor, ze krijgen het voor mekaar: 3 !! versies in de top 40... met chipz op nummer 1... nou daar ben je blij mee.

Gelukkig heb ik dan nog wel altijd mijn eigen muziek, maar als je in de winkels loopt hoor je echt altijd weer dezelfde nummers die worden gedraaid.

Why people?! Zijn die producenten levensmoe ofzo? Of vinden mensen dit nou echt goeie muziek?

Ik bedoel, ik kan me best wel voorstellen dat er veel mensen luisteren naar de nederhop a-la Ali b en Lange frans en Baas B enzootjes, omdat daar een specifieke doelgroep voor is. Maar hoeveel mensen hoor ik daar wel niet over klagen dat het zo typisch is dat zij nu in 1 keer aan de top staan ? Nederhop staat gelijk aan de top in zo'n korte tijd!

Naja, ff afreageren hoor! Het wordt in ieder geval weer tijd voor een beetje echte muziek zoals lekkere rock en soul... maar ja

PFP 16 March 2005 14:01

klassieke muziek zou idd meer in de spotlights moeten staan.

eniT 16 March 2005 15:23

vind het ook afgrijselijk belachelijk, al die versies van dat ene stomme liedje schnappi! zo was dat ook met dat van dragodastinteej (sry, echt geen idee hoe jet schrijft)
HATELIJK!
aan één zo'n liedje hebbe we echt meer dan genoeg!
kan ik ook niet bij, dat die drie schnappis allerdrie in de top vijf stonden van de ultratop!

Alpha 17 March 2005 09:34

tsja ... het zijn gewoon de nummers waar de jonge jeugd (14-18 grofweg) voor het grootste gedeelte naar luistert ...

SpiNe 17 March 2005 10:43

gelukkig hebben we nog woensdag avond op the box maar daar glipt soms ook nog wel een rap nummer tussen:|

Impressions 17 March 2005 15:56

Gelukkig hebben we mij nog

sJur 17 March 2005 17:44

ja en we hebben altijd hardcore nog maar er word alleen maar hardcore van stomme stoeph**r korsakoff uitgezonde neppe trut is dat zeg. maja..........

volumeknopje 17 March 2005 20:22

de producenten zien heel goed in dat de hersenen van de nieuwste domme zapgeneratie al zodanig afgestompt zijn dat ze de kerstcd van de tokkies willen kopen.

:Z

ik erger me dood aan de muziekindustrie.

Cataclysm 24 March 2005 09:51

Re: De muziekindustrie
 
Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Jamiel
Ik bedoel, ik kan me best wel voorstellen dat er veel mensen luisteren naar de nederhop a-la Ali b en Lange frans en Baas B enzootjes, omdat daar een specifieke doelgroep voor is. Maar hoeveel mensen hoor ik daar wel niet over klagen dat het zo typisch is dat zij nu in 1 keer aan de top staan ? Nederhop staat gelijk aan de top in zo'n korte tijd!
Ik zou dat geen echte Nederhop noemen. Dit zijn sowieso artiesten die op safe spelen en een zo groot mogelijk publiek proberen te bereiken. Creatieve zelfmoord dus, maar daardoor past het wel uitermate goed bij alle andere meuk die de hedendaagse top 40 bevuild.

BlackTurtle 24 March 2005 14:55

er stond van de week een mooi intervieuw met de osdorp posse in de metro of de spits, daarin zei def p dat het ronduit belachelijk is dat een publieke radiozender zoals 3fm er een commerciele playlist op na houd want zoals hij zei, als je bestaat van geld van de gehele bevolking kun je op zijn minst je muziek genre verbreden en niet alleen die comerciele bagger draaien.

ik zoek het intervieuw wel op.

FunFair 25 March 2005 07:22

interview ;)



enneuhm... muziek die in de top40 staat is idd zelden goed... maar dat komt bij mij omdat je het zo vaak te horen krijgt dat je er helemaal zat van wordt :p


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:04.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.