![]() |
en nu?...
heej,, Ik ben nu 10 dagen aan de pil.. En de 8e dag ben ik het 1 keer vergete.. Nu hebben we het net gedaan zonder condoom.. Is er nu een grote kans dak zwanger kan rake.. Zit er namelijk best erg mee..
|
wat staat er in de bijsluiter?
|
een hele grote kans, aangezien het pas na 3 maanden veilig is.... de bijsluiter niet van te voren gelezen?
|
de pil is inderdaad pas veilig na de eerste drie maand volgens mij. (de pil waarmee ik de eerste keer begon)
Als je een pil in de eerste week vergeet, ben je normaal zeven dagen onveilig. Als je een pil in de tweede week vergeet, is er normaal niet zoveel aan de hand. Zeker als je de zeven dagen ervoor ze correct hebt ingenomen. Maar dit is natuurlijk afhankelijk van pil tot pil. Lees dus nog eens de bijsluiter. Als je niet zeker bent kun je nog altijd de dokter een bezoekje brengen. Ik weet niet wanneer je naar bed bent geweest met je vriendje maar volgens mij kan je tot 48u erna een Morning Afterpil nemen. Lees dus eerst nog eens de bijsluiter van je pil en bij onzekerheid ga dan eens langs de dokter. |
Citaat:
als je hem natuurlijk NIET vergeet... |
kijk anders eens op www.anticonceptie-online.nl.
|
Bij mijn pil is hij meteen veilig als je hem op de eerste dag van je ongesteldheid ermee begint, elke andere dag van je ongesteldheid dan 7 dagen.
Week 1: 7 dagen niet meer veilig, wel alsnog die pil nemen week 2: zodra je ziet dat je hem vergeten ben meteen innemen ookal is dit meteen met de pil van die dag, je bent dan nog wel veilig. week 3: of direct een stopweek inlassen of vergeten pil alsnog innemen en de stopweek overslaan. Je bent nog steeds veilig Zo staat het in mijn bijsluiter... ik slik Microgynon 30 |
de pil is inderdaad veel sneller veilig dan pas na 3 maanden. lees je eigen bijsluiter even, of ga naar www.pilvergeten.nl :)
en de volgende keer gewoon condoom gebruiken als je een keer de pil vergeet!! |
Citaat:
Oh ben echt bang wat kan ik nu nog doen?... |
Citaat:
http://img91.exs.cx/img91/5205/pil7ko.png |
nou kijk dat scheelt al een hoop ;)
als je echt nog heel bang bent dat je zwanger bent kun je altijd nog een test doen of langs je huisarts gaan. |
oohh.. dankje.. Best wel beetje opluchting.. Nog niet helemaal maja.. Dankje!!... Ik ga denk ik wel morge kijke voor een test..
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 20:46. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.