![]() |
moet sex spontaan zijn?
soms beweren mensen dat dat sex spontaan moet zijn.. vind jij dat ook? of kun je van tevoren best een spannende avond plannen, of buiten bed praten over wat je seksueel lekker vindt zodat de ander dat volgende keer doet?
|
heb er nog geen ervaring mee! :no:
|
Citaat:
|
je kunt best een avondje plannen.. moet je niet altijd doen maar soms doe je het toch automatich
|
ja het kan wel. spontaan is meestal wel leuker, maar soms plan je (ook onbewust) toch een beetje hoe het moet verlopen. ook vind ik dat je in een goede relatie gewoon moet kunnen praten over de sex en hoe het beter zou kunnen.
|
mijn eerste keer sex was niet echt gepland, maar ook niet spontaan. we waren een weekend alleen bij mijn ouders thuis, en we wisten wel dat het eraan zat te komen...
maar dat maakte het niet minder speciaal vond ik :) en idd wat stevie zegt, in een goede relatie moet je wel kunnen praten over wat je wil in bed. maar dan vind ik verrassingen ook leuk. bijv je hebt het erover om een keer wat met een sextoy te doen, en de een verrast daar de ander dan mee in bed :d |
beide kan ...
|
Ik heb elke dag standaard seks met Elvenkindje. Niks mis mee hoor.
|
beiden
Plannen is ookleuk, lekker relaxed en de tijd ervoor nemen Spontaan is ookleuk, zomaar ff in de trein of op school of gewoon ff snel op je bureau :+ wat jij wil, jouw feesie :p |
spontaan is leuk, maar het van te voren bespreken kan absoluut een oppepper voor je sexleven zijn omdat je ernaartoe gaat leven,plus als je kenbaar maakt wat je sexuele voorkeuren zijn je do's en dont's en dat toepast in bed , dan draagt dat alleen maar bij aan een lekkerdere vrijpartij.:thumbsup:
|
Citaat:
|
ik plan het nooit, temiste als ik haar me neem naar mij kamer, daar een rustig muziekje aan zet en haar begin te strelen.. En dat het dan uitloopt op sex ja daar kan ik ook niks aan doen.
|
Citaat:
maar het kan beide |
ik vind oowk dat et spontaan moet zijn,, anders is et een verplichting..
|
Citaat:
sex is leuk, geen verplichting. |
't is allebei leuk :)
lekker onverwacht en spontaan is altijd wel een leuke 'verrassing', maar 't is ook spannend om vantevoren een avondje te plannen, zodat je allebei al opgewonden bent over wat je weet dat er gaat komen en er dan die avond helemaal van te genieten :) |
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 00:56. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.