Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Computers & Internet (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=23)
-   -   gsm (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=54667)

jasa 24 June 2005 10:53

gsm
 
ik heb een gsm met grps namelijk samsung X640 maar hoe kan ik mijn laptop daar op aansluiten dat ik via mijn gsm kan surfen op internet?

dext0r 24 June 2005 11:12

welke provider heb je?
want zo weet ik dat bijvoorbeeld bij telfort, dit piekfijn staat uitgelegd op hun website, met instellingen etc alles erbij ..

(en btw..hoe wil je die telefoon met je laptop verbinden? kabeltje, infrarood of bluetooth? dit moet dan zowel je telefoon als laptop ook aan kunnen natuurlijk :+ )

als ik mijn siemens s55 via infrarood of bluetooth met mijn laptop laat verbinden komt er gewoon een modem device bij en dat is dan de telefoon,
ik kan dan met een bepaald nummer inbellen, en dan gaat die gebruik maken van de gekozen gprs functie.
met gprs betaal je dan dus voor de verbruikte mb's (voordeel, telfort is hier ook weer de goedkoopste in :+ )

jasa 24 June 2005 11:17

ik ben bij proximus kzou da mee kabel verbinden maar kun je mij eens uitleggen hoe dat presies moet en wat ik daar allemaal voor nodig heb?
alvast bedankt

dext0r 24 June 2005 15:38

dan weet ik het zo niet, ik zou zeggen kijk eens op hun website? proximus.be zal dat vast zijn.

jasa 2 July 2005 10:57

kabel
 
kzou mijn samsung x640 mee ne kabel verbinden met mijn laptop voor grps
wat voor kabel heb ik daarvoor nodig?
avast bedankt

jasa

Chrizlybeer 3 July 2005 01:24

een kabel die op je telefoon past en op de laptop:z

kan je natuurlijk ook niet ruiken vanaf hier, ga het misschien eens vragen bij zo'n telefoon handelaartje, kan je vast ook wel meer vertellen over hoe dat werkt


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 21:51.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.