Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Muziek Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Hulp gezocht: onbekend trancenummertje (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=54694)

jappie11 27 June 2005 09:32

Hulp gezocht: onbekend trancenummertje
 
Hai, lkkre binnenkomer op een nieuw forum, maar goed.

Ik probeer al een tijdje een trancenummertje? te zoeken, die ik overal in kroegen/discotheken hoor. Ik ben ff achter me keyboard gekropen en volgens mij is het melodietje ongeveer zo:

Fis-E Fis-E A-A-A-A-A Gis

en dan die A tjes heel snel :+

zou iemand me kunnen helpen? het is namelijk voor iedereen een vet bekend deuntje, maar zoals zovaak: de titel :')

luie-donder 27 June 2005 10:15

wordt er ook nog ingezongen, of zijn er woorden uit het liedje die je weet

jappie11 27 June 2005 10:23

uhm, dr wordt niet in gezongen, maar dr worden in remixjes altijd wel leipe dingen geschreeuwd he, niet echt teksten waar je wat aan hebt om op te zoeken.....de melodie is het enige herkenbare ben ik bang.

Maar kan je t stukje nie op de piano spelen ;)

thali 27 June 2005 11:11

Zou het enigszins mogelijk zijn om er de notenwaarden bij te zetten, want ik heb het ingegeven in Sibelius, maar er komt gelijk niets "deftigs" uit.

jappie11 27 June 2005 11:16

hoe bedoel je noot waarden?... hetzijn allemaal kwartnoten, behalve het rijtje A's dat zijn 8e noten.

thali 27 June 2005 11:17

Ja, het was net aan het afspelen in mijn hoofd. Ik ga het even aan mijn broertje vragen, mss weet hij het...

[edit]Hij's gaan kijken. 't Is iig een nummer van Tiesto.
*technomuziek galmt door het huis*
Hij zegt trouwensch dat dat laatste niet klopt.[/edit]
[edit2]Jordan & Baker-explode

Met dank aan mijn broertje.[/edit2]

jappie11 27 June 2005 11:31

hehe tof broertje ;)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 20:06.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.