Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Liefde & Relaties (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=11)
-   -   oke wat nu (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=54709)

piink_faiiry 28 June 2005 13:07

oke wat nu
 
ik ben al 2 jaar verliefd op dezelfde jongen.het ergste is hij zit ook nog bij mij in de klas.ik heb hem een half jaar geleden nog verkering gevraagd maar toen wees hij me af zonder enige reden.maar toch vraagt hij mij heel vaak of ik die middag bij zijn groepje vrienden kom in zijn woonplaats en zit ook altijd met mij te ouwehoeren.toch weet hij dat ik hem nogsteeds leuk vind.maarjaa ik snap het niet meer.ook heeft hij wel 4 geprobeerd mij te zoenen maar hij draaide me hoofd weg omdat hij dronken was en ik wist dat ik mee van hem wou dan alleen maar 1 keertje zoenen.ok snappen jullie het nog:? :?
wie weet hier een geldige reden voor:)

Balance 28 June 2005 13:33

Wanneer die jongen geen andere vriendin heeft of had, kan het 2 redenen hebben:

1. Hij wil zich niet binden, omdat hij denkt dat dat alleen voor problemen kan zorgen, valt denk ik wel wat aan te doen.

2. Hij heeft gevoelens voor jongens, is homo. Die zijn vaak erg gezellig, kunnen vaak goed om gaan met vrouwen en ouwehoeren, en hij durft er niet voor uit te komen en neemt je daarom mee naar zijn vrienden om die te laten denken dat hij geen homo is.

luie-donder 28 June 2005 20:18

of hij is gewoon een player.

hij kan ook stoer willen doen bij zijn vrienden dat hij een vreidnin heeft, maar eigenlijk niks met jou willen, alleen maar om het stoere

in deze 2 gevallen, vergeten die handel

suc6 ;)

Bask 28 June 2005 20:29

gewoon iemand die je wel mag maar niks met je wil omdat ie niet op je verliefd is neem-ik-aan.

Chinesepinguin 29 June 2005 09:41

ouwe hoer gewoon lekker door. Maar verwacht er niet te veel van. En vraag hem niet opnieuw ofzo. Zoek gewoon een ander iemand om mee te hebben. En hou hem gewoon als vriend, niet meer en niet minder.

prinskoekje 29 June 2005 09:42

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Bask
gewoon iemand die je wel mag maar niks met je wil omdat ie niet op je verliefd is neem-ik-aan.
dat denk ik ook

piink_faiiry 29 June 2005 10:57

hmm...thanks voor jullie adviesen:)
heb er zeker wat aan:)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 15:13.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.