Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Nieuws, Actualiteiten en Achtergronden (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Housewitz (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=55268)

Tyskie 11 August 2005 15:26

Housewitz
 
http://skoften.mine.nu/flash/housewitz.htm

Te ziek voor woorden of een ludiek geintje?

Aangezien waarschijnlijk bijna iedereen zal gaan voor de eerste optie, deponeer ik gelijk de volgende stelling: hoe ver kan men gaan met dergelijke 'geintjes' over zaken als de WOII?

bartje518 11 August 2005 16:19

Dat Tanzen macht Frei is inderdaad te ziek voor woorden..

Hoe ver je mag gaan? Tja, dat is allemaal betrekkelijk. Hoe ver mag een cabaretier gaan in zijn grappen? Ik kan heel veel wel in de juiste proporties zien. Zo'n grap met een DJ zie ik nog wel, maar Tanzen macht Frei dan weer niet..

Ar-Tuur 11 August 2005 18:04

Nogal smakeloos. Grappen maken over massale genocide kunnen wat mij betreft in geen geval. De grens wordt hier naar mijn idee erg ver overschreden. Lollige verwijzingen naar gaskamers en deportatietreinen relativeren veel te veel het niet te overziene leed dat holocaust heet. Dresscode: Skinny jew :D.. leg daar de gein maar eens van uit aan joden en zigeuners of nog erger: overlevenden. Ik ben de eerste om overdreven voorzichtigheid met grappen over WOII te relativeren, maar je kan te ver gaan.

mathalaylias 11 August 2005 19:18

ik vind het te ver gaan, ziekelijk, ik kan heel goed lachen met geert hoste en aanverwante cabaretiers, maar dit vind ik er echt over, denk dat de mensen die dit gemaakt hebben niet echt door hebben wat er 60 jaar geleden is gebeurt, ziekelijk sorry geen andere woorden voor

3rd boetah 11 August 2005 20:00

had m al tijd terug op geenstijl gezien. Het moest natuurlijk een grap voorstellen, maar ik vond het niet echt grappig omdat het gewoon niet grappig overkomt. Een grappig iemand weet zoiets veel grappiger over te brengen.
En hoever je kan gaan? Van mijn part mag je best ver gaan met grappen, zolang men maar weet dat het just a joke is. Zoals dat Eric Cartman in een aflevering van Southpark de hele tijd rondloopt als Hitler en sieg heil zegt, vind ik persoonlijk erg komisch. Maar als dit filmpje over auswitch, wat toch voor sommige mensen als grappig beschouwd wordt, niet mag. Dan mag ik dus ook Cartman als hitler niet grappig vinden... naja, dan kunnen ze straks Kopspijkers ook wel verbieden omdat ze daar filmpjes maken over Irak en de bommen die daar vallen, heel grappig, maar daar gaan wel mensen dood door die bommen.

bartje518 11 August 2005 20:22

Ik vind grappen over oorlog, zoals de WO II gewoon was, kunnen. Grappen over genocide daarentegen weer niet. Grappen over Irak, of over Russische militairen die 1 geweer per 3 soldaten hadden, dat kan dus. Grappen over een gaskamer en 'tanzen macht frei' absoluut niet.

Ar-Tuur 12 August 2005 18:58

Wat Bart al zegt inderdaad, Stef, er is toch een groot verschil tussen de spot drijven met Hitler of nazi's of directe grappen maken over de concentratiekampen en haar slachtoffers. Cartman als Hitler vind ik onschuldig vergeleken bij 'Dresscode skinny jew' :{

Impressions 12 August 2005 23:55

Ik heb er eindeloos om zitten lachen al vind ik het niet kunnen en dat mag je hypocriet vinden

bartje518 13 August 2005 12:27

Dat vind ik hypocriet ja :7

kurobu 14 August 2005 00:38

dit zijn geen dingen om mee te lachen .
er zijn andere dingen genoeg om mee te lachen imo .
:notgood:

Ar-Tuur 17 August 2005 09:48

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door elvenkindje
Ik heb er eindeloos om zitten lachen al vind ik het niet kunnen en dat mag je hypocriet vinden
Misschien moet je je avatar dan maar inwisselen voor een nazi avatar?:Y)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:20.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.