![]() |
Spss
wat een kutzooi soms zeg8)
weet iemand misschien of er een manier is om getallen onder een bepaalde waarde niet in te laden? heb namelijk een tekstbestand van 250000 getallen waarvan ik 12 selecties van gegevens moet hebben die daar tussen verspreid staan:') |
iets specifieker? :+
|
Ach Spss... Ben blij dat ik dat niet meer nodig heb.
Van die rommel heb ik nooit iets gesnapt. Sorry Had er een 19/20 van omdat iemand anders van onze groep heel het verslag gemaakt had. |
Moet wel kunnen wat je wilt, maar hoe :?
|
Citaat:
|
schrijf je toch een programmaatje voor 8)
maar wat is spss ? :$ |
ik kan niet programmeren:z
met spss kun je statistische analyses doen, lijkt qua uiterlijk een btje op excel |
*is SPSS-expert* O-) Heb alleen geen flauw idee wat je met je vraag bedoeld. Je wil 12 variabelen eruit filteren begrijp ik? 8)
|
Computers en Internet?:+
Waar gaat het over:') 7000 |
dit is te hoog voor het aan de bar niveau..
|
Citaat:
er zijn namelijk 12 metingen gedaan, elke meting duurde 10 seconden. tussen de metingen door werden ook getallen weggeschreven maar die hoef ik dus niet te zien. maja heb ze nu gewoon met de hand uitgezocht. leuke is dat dat bestand van net 7.6mb groot was en al zoveel getallen had....nu heb ik er eentje van 21 mb:') die steken ze mooi maar ergens anders |
Laat eens een deeltje zien van dat bestand. Als ik er nou voor kan zorgen dat je dat bestand (neem aan text bestand) terug geef met alleen de nummers die je wil ben je dan blij? :?
|
nah bedenk me net dat dat ook niet handig is:+ juist door die lage cijfers erin kan ik namelijk wel goed onderscheid maken tussen de personen onderling. zat dus eigenlijk voor niks te zeiken:')
|
Ik heb dit topic ook echt proberen te snappen.. maar nee, gelukkig snap ik het echt niet8)
|
Citaat:
|
Hebie m dan nou of niet? 8) Anders kun je via data alles boven of onder een bepaalde waarde idd filteren :yes:
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 04:03. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.