Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Klaag Corner (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=24)
-   -   de mensen tegenwoordig (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=56412)

bootje 19 November 2005 22:09

de mensen tegenwoordig
 
de mensen durven tegenwoordig niks meer aanvaarden. een week geleden op de boekenbeurs had ik tickets over, dus ik dacht: ik geef ze weg aan de ingang. er stonden daar 2 oudere mensen met hun kleinkind en ze zagen er sympathiek uit. ik legde uit dat ik tickets over had en je had ze moeten zien kijken. het leek eerst alsof ze "nee bedankt" gingen zeggen. uiteindelijk hebben ze dan heel voorzichtig toch die tickets aanvaard.
de mensen van tegenwoordig toch...

appelshampoo 20 November 2005 11:18

oudere mensen zijn vaak heel wantrouwig idd :p

Kwak 20 November 2005 11:58

ook leuk als een oud vrouwtje aan je vraagt welke bus naar een bepaalde wijk gaat, en ze daarna het nog eens aan iemand anders gaat vragen die 3 meter verder staat... en dan OOK nog eens aan de buschauffeur voor de zekerheid natuurlijk :rolleyes:

thali 20 November 2005 16:28

Of je staat een kwartier bij de bakker aan te schuiven om te vragen of ze niet zouden willen sponsoren. Is het eindelijk aan jou, komt er een oud vrouwtje binnen en steekt ze je gewoon voor :{.

appelshampoo 20 November 2005 16:53

dit is meer een klaagtopic geworden :p

Jamiel 20 November 2005 22:47

Laatst stond ik in de bus, en er kwam een oude vrouw de bus in.
Twee jongelui zaten bij elkaar, en ze stond daar net zo lang naar hun te kijken tot een van hun ging opstaan...

Later toen een meisje op de bovenkant van het wiel wou gaan zitten, keek ze dat meisje met zoveel woorden aan van: "Oh wee als je ervoor zorgt dat ik weinig ruimte krijg"

opstaan uit jezelf uit respect ok, maar waar is het respect voor jongeren van ouderen gebleven dan(als je alleen al kijkt naar het voorbeeld van Bo)?

bootje 20 November 2005 22:52

he, dat was wel geen aanval op oudere mensen van mij :p. dat konden even goed jongere mensen geweest zijn. ik had het meer op het feit dat de mensen niks meer vertrouwen tegenwoordig.

biffyclyro 21 November 2005 19:26

hm nou ik zat in de bus en er was een plaats naast een hiphopgozer ofzo, kwam der zo'n oude vrouw die bleef staan terwijl ze wist dat daar een zitplaats was; zegt de jongen achter die hippe knul (die naast ook een oudere vrouw zat) "wilt u hier zitten?" "nou graag!"
belachelijk zeg, alsof die hippe gast gelijk der tasje zou stelen ofzo :Y)

PFP 23 November 2005 17:25

respect moet je verdienen


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 12:06.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.