![]() |
de pil
hoi, mijn vriendin is allergies of hoe je 't ook schrijft, voor de pil, wat kunnen we doen om toch nog zoveel mogelijk zwangerschap te voorkomen? condoom weten we al jah, maar wat kunnen we verder nog gebruiken wat niet al te moeilijk is?
alvast bedankt, mazzel |
onderhuidse pil :?
|
ik zei gemakkelijk, alsof ik zomaar aan 'n onderhuidse pil kan komen en alsof ze da wil
|
Nuva-ring is misschien een oplossing :) Het handigst is om even naar de huisarts te gaan samen en bespreken wat voor jullie het handigste voorbehoedsmiddel is :)
|
ok ik zal wel kijken:)
|
Citaat:
# het inbrengen en verwijderen van NuvaRing net zo eenvoudig is als een tampon. Hoe hard gaat z'n ding schimmelen? :x :x |
Citaat:
Maar ik vraag me af waarvoor ze allergisch is bij de pil. Als het voor een of andere werkzame stof is heeft de ring (of prikpil bijv) ook weinig nut, maar misschien kan een ander merk van de pil het ook wel oplossen. Ik denk dat je idd het beste naar de huisarts kan gaan hiermee. |
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:41. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.