Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   School (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Examencursus volgen? (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=57753)

Duckman 9 March 2006 20:15

Examencursus volgen?
 
Nog een paar maanden, en dan heb ik mijn eindexamen VWO. Economie (1,2) vond ik altijd al lastig, en mijn SE gemiddelde is nu een 5,1.

Mijn neef heeft in zijn examenjaar een examentraining in Utrecht gevolgd, en daardoor zijn wiskunde met een 6,5 gemiddeld gehaald. Dus ben ik op zoek gegaan naar examentrainingen economie in de buurt van Delft.

Het dichtste bij is in Rotterdam, via http://www.examenhulp.com. Kost 250 euro voor 3 dagen. Heeft iemand toevallig ervaring met deze of een andere cursus?

Alpha 10 March 2006 16:03

nee sorry

MissDuplex 12 March 2006 21:18

Kunnen ze je op school niet helpen? Extra bijlessen ofzo?

Duckman 30 March 2006 22:05

Extra lessen op school? Zou kunnen, maar mijn docent heeft maar weinig tijd en dan legt hij het toch weer op dezelfde manier uit als eerst. Bovendien zegt hij "voorzichtig te willen zijn met bijlessen in verband met belangenverstrengeling". Dat als ik ineens een 7 zou halen, mensen denken dat hij SE vragen heeft voorgezegd ofzo.

Ik heb me gisteren aangemeld bij examenhulp.com. Ik vond ook nog een examencursus in Leiden, maar die zat al vol. In Rotterdam was nog plek dus ik heb geluk :) Bovendien is Rotterdam dichterbij. Kost 260 euro voor drie dagen dus ik hoop maar dat het helpt! Mijn ouders betalen de helft, ik de rest en da's voor mij toch behoorlijk wat geld. Ach, als ik slaag verdien ik dat geld in de zomervakantie wel terug!

Jammer overigens dat er zo weinig reakties kwamen op mijn vraag. Ik heb via google gezocht naar cursussen, en ben nu blij met de cursus waarvoor ik me heb aangemeld. Hoop alleen niet dat ik over een week hoor van een cursus die goedkoper / dichter bij is ofzo.

Als nog meer mensen zich in Rotterdam aanmelden, zeg het dan even!!

Piraatje 31 March 2006 09:40

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door Duckman
Extra lessen op school? Zou kunnen, maar mijn docent heeft maar weinig tijd en dan legt hij het toch weer op dezelfde manier uit als eerst. Bovendien zegt hij "voorzichtig te willen zijn met bijlessen in verband met belangenverstrengeling". Dat als ik ineens een 7 zou halen, mensen denken dat hij SE vragen heeft voorgezegd ofzo.
Dat vind ik echt onzin.. leraren zijn er toch om te helpen!? Ik krijg ook gewoon bijles op school, en dat helpt zeker goed. Mijn punt is ook snel gestegen en daar ben ik alleen maar blij mee. Krijg er ook geen rare reacties over ofzo. En dat is gratis.

DarkAngel 31 March 2006 11:38

In Leiden doen ze het ook, wat mensen die ik ken hebben het daar gedaan en ze zijn geslaagd voor het vak waar ze het voor volgde :)
Site: http://www.examencursus.leidenuniv.nl/


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 10:40.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.