Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Liefde & Relaties (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Niet echt een probleem, maar advies is altijd welkom. (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=58082)

(.) 11 April 2006 14:44

Niet echt een probleem, maar advies is altijd welkom.
 
Ik heb al 16 (bijna 17) maanden met een heel leuk, knap meisje, waarmee ik graag mijn leven zou willen delen, en gelukkig denkt zij er ook zo over.
Maar toch kamp ik de laatste tijd met allemaal gevoelens voor andere meisjes die ik ook heel leuk vind, er is er 1 die ik echt heel leuk vind.
Natuurlijk is uitmaken geen optie, omdat ik nu al heb met het meisje van mijn dromen maar ik zou toch wel wat adviezen van jullie willen horen, hoe ik met deze gevoelens om kan gaan.

Forza 11 April 2006 14:58

ja jonge zo is het leven, uiteraard blijven je ogen opstaan en zie je ook andere leuke meisjes en zal je dat zeker nog wel eens aan het twijfelen brengen, het is aan jou of die gevoelens het overwinnen van de geveoelns voor je vriendin

Suepahfly 11 April 2006 20:23

wat forza zei,het kan goed zijn dat wnr je getrouwd bent je nog verliefd wordt op anderen
dan is het aan jou om de juiste beslissing te maken

Ik ga niet zeggen dat ik nooit eens gevoelens had voor een ander meisje,maar ik wist wel dat ik toch maar spijt zou krijgen moest ik het daarvoor uitmaken,want dat zijn maar korte hevige gevoelens zogezegd,en dat is niets tegenover wnr je 2jaar een vriendin hebt

(.) 11 April 2006 21:33

Daarom is uitmaken voor mij ook geen optie. Ik wil eigenlijk alleen advies met hoe ermee om te gaan.

niemand 11 April 2006 22:11

( . )Y( . )

Alpha 12 April 2006 09:33

je zult gewoon moeten kiezen tussen je huidige vriendin en degene die je leuk vind.

Suepahfly 13 April 2006 10:28

Citaat:

Oorspronkelijk geplaatst door (.)
Daarom is uitmaken voor mij ook geen optie. Ik wil eigenlijk alleen advies met hoe ermee om te gaan.
gevoelens voor die anderen negeren en een beetje afstand nemen,dan gaat het vanzelf over

dat deed ik ook,en daarna kon ik trug normaal met die meisjes om,en ik voelde niets meer:)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 18:23.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.