![]() |
pop.
Het was een goed idee: laat de lezers en kijkers van de VPRO stemmen over het beste popalbum aller tijden, onder het motto Schrijf Pophistorie. Maar je kunt niet iedereen tevreden houden. De lange lijst van 300 (!) albums, samengesteld door kenners, zou niet compleet zijn en er werd zelfs getwijfeld aan de bewering dat popmuziek nu precies 50 jaar bestaat. Na twee weken stemmen op de beste albums is er toch een duidelijke winnaar aangewezen door de lezers van /Geschiedenis en 3VOOR12.
Leuk, lijstjes. In het kader van Muziek moet herleven, wat vinden jullie ervan en waarom? http://3voor12.vpro.nl/3voor12/magaz...&news=28583528 |
dat lijstje waar je uit kon kiezen was poep
maar de uiteindelijke lijst ziet er best solide uit, al had damien rice natuurlijk niet op 99 moeten eindigen |
ja ik vind het ook best redelijk, alhoewel ok computer van mij echt niet op 1 had gehoeven
|
mis alleen Maggot Brain
maar verder: mweh... niet heel erg storend ofzo zie best leuke namen er tussen staan |
Ik zie er de meest belachelijke bands tussenstaan waarvan ik afvraag of het pop is.. Tevens, na de eerste oogopslag lijkt het meeste een tikkie naar rock te neigen..
Leuk, pop!. |
nouja onder pop verstaan ze ook veel populaire vormen van rock, neem ik aan. ik vond het wel apart dat tussen die 300 titels ook albums van jay-z en the game stonden
|
ja, wellicht zijn dat ook belangrijke albums?
|
Toch zie ik pop meer als Britney Spears en niet als, pak hem beet, Nirvana, Pink Floyd en zelfs SoaD ffs
|
mwa Pop mag best breed zijn van mij, dingen als Pink Floyd en Nirvana mogen wel, SOAD minder
|
Maar zo kan je vrijwel alles wat populair alternatief is wel onder pop zetten.. Emo is pop! :z
|
ja
emo is best populair ja... maar als je alleen pop doet, krijg je die lijst nooit vol :p |
ja dat kan ook. Pft en zou het voor je emo complex niet prettig zijn als emo onder pop geschaard kan worden
|
mjah
cant we all just get along :'( |
Nee, emo's! Dood en verderf!1 :p
|
ik vond zelfs Children of Bodom ooit onwijs vet.
|
Probeer je me nou in de val te lokken dat ik toegeef dat ik Tokio Hotel geweldig vind? 8)
|
Citaat:
maar je hebt wel gelijk, ik mis bv help en sgt. pepper's van de beatles wel |
Citaat:
|
|
Citaat:
|
|
wat weet jij opvallend veel van ze 8)
|
Ja, ik ben bekeerd. Nu ben ik een emeau
|
Citaat:
|
C4ck3®
|
Citaat:
Kende het verder ook totaal niet totdat jij die link plaatste. Ik vind het vooral ghey. |
Dat zeg ik 8) :z
|
Citaat:
soms wel uiteraard, maar niet altijd. |
elvenkindje is pop.
pop is elvenkindje. |
Citaat:
|
rare jongens
die emo's btw... was t gister nationale alto-dag in amsterdam ofzo??? |
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 05:01. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.