Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Seksualiteit (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=39)
-   -   Relatie na one - night stand? ervaringen? (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=59256)

lost&blownaway 12 July 2006 10:21

Relatie na one - night stand? ervaringen?
 
Hallo allemaal,
2 weken geleden ontmoette ik een leuke jongen op een examenfeest van een goede vriend. Het klikte meteen super en een paar dagen erna kwamen we elkaar tegen met uitgaan. We hebben die avond veel gepraat en gekust. Een paar dagen daarna kreeg ik een telefoontje, of ik met zin had om een filmpje te komen kijken.

We hebben die avond niet geweldig veel van de film gezien, dat zal duidelijk zijn:$. We hebben een paar dagen erna weer afgesproken en dat was ook wel gezellig. Verder heb ik me erg op de vlakte gehouden en toch is hij wel contact blijven zoeken via msn. Ik weet alleen nu niet goed hoe het verder moet. Ik ga sowieso een weekje op vakantie en de week nadat ik terug kom gaat hij, geen goede timing om iets te beginnen dus. Ik weet niet hoe ik erachter moet komen of het voor hem meer is dan de sex en wat hij verder nog van plan is.

Ik vroeg me af of er meerdere mensen zijn die zoiets meegemaakt hebben, die me kunnen vertellen hoe het bij hun is gegaan.

AMF 13 July 2006 17:31

Bij jou is het niet meer echt een one night stand hè :p

Ik zou geen relatie willen met de jongens met wie ik ooit een one night stand heb gehad, aangezien ik me alleen seksueel tot hun aangetrokken voelde maar verder niet echt een klik met ze had die je nodig hebt voor een relatie :p En met jongens die ik heel leuk vind zou ik weer geen one night stand willen hebben :) Maarja, ik denk dat je het er gewoon met die jongen over moet hebben, hij is de enige die jou kan vertellen of hij jou net zo leuk vindt als jij hem :)


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 14:03.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.