![]() |
Jongens Reageer!:D
Ik heb een vraagje voor jullie :)
Als jij nou een meisje ontmoet die helemaal perfect blijkt te zijn ze heeft een knap gezicht, slank lichaam én ze heeft een geweldig karakter. Dus ze is hartstikke aardig en spontaan en grappig etc. Maar dan blijkt dat ze veel lichaams beharing ( donker ) heeft ofzo , of ze laat veel winden weet ik veel:9 . Maar ze scheert zich wel zodat de beharing niet zichtbaar is ofzo ze doet er wel wat tegen maar toch heeft ze het, zou jij hier dan mee zitten ? Ik ben benieuwd naar de eerlijke jongens:thumbsup: |
ja, ik zou daar mee zitten.
|
Zou dat een belemmering zijn voor jou om een relatie met deze dame aan te gaan dan?
|
Ik bedoelde trouwens met 'maar toch heeft ze het' dat ze dus dan geen winden meer laat en de beharing is dus niet zichtbaar he, maar ze blijft het hebben dus als ze zich niet scheert en niks tegen winden doet komt het terug. Maar ze doet er wel wat tegen dus je merkt het niet , zouden jullie hier dan nog mee zitten?
|
Dan zou ik er toch ook niet achter kunnen komen?
ik zou dr niks op tegen hebben, denk ik. Ik ben wel wat gewend van mn vriendin qua scheten en boeren. |
Maar ik moet wel meer haar hebben dan mijn vriendin hoor :(
|
Citaat:
|
weet je zeker dat jij het niet gewoon bent die dit probleem heeft :P?
ja ik zou er eigelijk wel mee zitten |
Ja ben ik mee eens, ook al ben ik een meisje ( en ik val níet op meisjes ) ben ik het wel met Saduf eens ! Hij moet je accepteren zoals je bent en al onthaar je je benen gewoon is er toch niet zoveel aan de hand? Niet zo mee zitten meid ;)
|
natuurlijk zou ik daar mee zitten, bleeergh!!
|
hoe kan je er nou mee zitten als je het niet kan merken, moeten jullie mij dan toch even uitleggen jongens :p
|
Daarom vallen de meeste jongens op blond:
het is niet zichtbaar, dus ze zijn mooier Citaat:
|
Scheren/Ontharen die zooi en tegen scheten laten kun je yoga gaan doen. :)
|
ik zou het niet erg vinden hoor (zolang ze maar wel scheert he:P)
maar jongens hebben toch ook beharing!! dus whatever |
lol wie citeerde datoijjjjjjjjjjjjjjjjjjjj wie
|
geen problemen mee
|
Misschien een beetje, maar het moet niet zo zijn van dat de haren eruit komen en dat iedereen ze makkelijk kan zien, maar dat scheten gedoe kan ik niet mee leven.
|
Daar zou ik niet echt mee kunnen leven denk ik, zou ik me toch constant aan storen.
|
Citaat:
|
nou... het zou me eigenlijk niet zo boeien, want ik heb het zelf toch ook? :9
|
Citaat:
|
doe mij ook maar donker...
(niks tegen bruggie hoor :o ) |
euhhh..
ik ben een meisje met bruin haar met een andere afkomst en ik heb ámper haar op mijn benen :? en ik zeg je; ik scheer NIET. Vriendin van mij 100% nederlands en daar kun je het heel duidelijk zien. Dus volgens mij maakt dat niet zo uit :p |
Citaat:
|
Citaat:
|
Zolang ik er niets van merk zou het niet erg zijn, pas als het wel opvalt dan zou ik me er aan gaan ergeren.
|
Citaat:
|
ja... maar maar... *zucht* :+
|
Citaat:
|
waar zou die beharing dan zitte ??
|
zoo kon je dit topic nog vinden? :|
|
Citaat:
als er op die plek veel zit, kun je er later last van hebben maargoedd:loser: |
ik zou er wel mee zittewn maar niet meteen uitmaken ofzo miss oplossing zoeken en is ze echt heel lief haar houden ;P
|
je moet je altijd aanpassen, voor mij geen probleem.
ik heb ook negatieve dingen, zoals iedereen hier :) |
Citaat:
Je kan nog zo knap en leuk zijn, perfect ben je nooit. Tenminste ik heb nog geen jongen ontmoet die perfect is. |
Citaat:
|
En mij ook niet, je punt?
|
Citaat:
Jij bent verre van perfect ;) met je hamsterwangetjes.. :d |
als rarejopies persoonlijkheid ( het enige wat je hebt op het internet ) al zo onaangenaam is wil ik hem in RL niet ontmoeten, ik zou mijn zelfbeheersing wel eens kunnen verliezen :p
|
Vind ik niet erg
|
ik zit daar nie mee in
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 16:50. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.