Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Gezondheid & Lifestyle (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=143)
-   -   Zoete sigaretten? (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=59981)

Satanisch_girl 2 October 2006 19:45

Zoete sigaretten?
 
Alsof er nog niet genoeg mensen roken. Hoe verzinnen ze het toch?:?
http://www.nieuwsblad.be/Article/Det...MF01102006_018

Ik zelf heb enkele tijd gerookt maar ben er mee opgehouden omdat ik er niets meer aan vond eens je ouders het weten en ja mag roken voor hun neus is de lol er af. ik had niet echt behoefte aan roken en dus ben ik na enkele maande gewoon gestopt ik heb helemaal geen probleem gehad enkel de eerste weken maar met wat extra wilskracht lukt het wel.

Wat vinden jullie van roken? Rook jij? Zou jij deze zoetere sigaretten kopen, of toch eens proberen?

ik zou het eigenlijk niet echt proberen.

biffyclyro 2 October 2006 20:22

uhm nou ik vind een gewoon sigaretje heerlijk, maar die black devils (je hebt ze nu ook in het roze) met een vleugje vanille zijn nou ook niet echt superlekker, dus zoete sigaretjes.. nee bedankt.

AMF 2 October 2006 20:44

Citaat:

Origineel gepost door biffyclyro
uhm nou ik vind een gewoon sigaretje heerlijk, maar die black devils (je hebt ze nu ook in het roze) met een vleugje vanille zijn nou ook niet echt superlekker, dus zoete sigaretjes.. nee bedankt.

mentholsigaretten zijn ook echt vies!

ik heb er geen problemen mee als andere mensen roken, zolang het niet boven mijn eten is want dat vind ik wel echt vies :+ ik rook heel af en toe sociaal een sigaretje, maar de laatste tijd eigenlijk niet tot nauwelijks meer, omdat ik mn gezondheid + mn portemonnee belangrijker vind :p

Babydress 2 October 2006 20:49

Mijn pa rookt kretek (of hoe je het schrijft)..
Dat zijn sigaretten met kruidnagel erin.
Het ruikt wel beter dan gewone sigarettenlucht, maar of het lekkerder is..
heb ik nog niet gevraagd :p

niemand 2 October 2006 21:12

ik ga het niet proberen, ben net blij dat ik ben gestopt :yes:

MissDuplex 3 October 2006 20:13

Ik vind roken sowieso vies..


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 01:32.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.