![]() |
gewoon/populair ...
heej,
ik ben echt helemaal (echt gewoon helemaal) super f*cking verliefd op een jongen... hIj is echt helemaal het eindeeeé!!! *) :rolleyes: :love: alleen... We zitten niet bij elkaar in de klas, hij is populair, en ik ben... nauwjah... niks ...:( Ik ben echt helemaal weg van hem en hij zweeft gewoon de hele tijd door mijn hoofd. hoe kan ik nou zorgen dat ik voor hem opval? dat hij mij ook leuk vind?? Ik hoop dat jullie mij snell tips geven want ik ben ZO wanhopig verliefd... :$ :? :( |
Hij wil vast geen chick met Nederlands problemen dus ga eerst Nederlands leren en dan pas achter de jongens aan.
|
Citaat:
waar heb jij het over??? :notgood: |
Dat is precies wat ik bedoel, je hebt totaal geen verstand van de Nederlands taal, ik dacht toch dat ik duidelijk was IN HET NEDERLANDS!
|
waw! je moet gewoon iets tegen zijn kop gooien, en als hij omkijkt, vet overdreven gaan zwaaien!
wedden dat hij je dan wel ziet staan! |
Citaat:
Citaat:
Citaat:
ge-wel-dig ! |
wat heeft iedereen toch met die nederlans gedoe
snap er nix van wat boeit het nou hee mrj okee ik snap:P |
en ook nog serieuze tips enzo??? :P
|
enzo :)
|
tja, zijn aandacht trekken, hoi zeggen als je langsloopt ofzo, of hem aanstoten als je langsloopt
tenminste dat zeggen ze altijd tegen mij :P |
Vraag de msn aan iemand die je kent van hem ;)
|
Trouwens let niet op pakspul hij is onze Nederlands leraar ;)
|
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
pak em gewoon vol op zen bek
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Is de vraag zeik me lekker al omdat iik een spel fout maak?.
Gewoon andacht trekken en iederen dag gewoon hoi zeggen |
Citaat:
|
Citaat:
|
stap erop af en vraag zijn msn ofzo..
|
jep gwn op msn toevoegen en dan zie je wel! Als je er al mee praat is dat een eerste stap:) the rest you'll see!
|
wtf is dit voor onzin... dit is internet, peepz... in t egt praten ze heus niet zo... waar maken jullie je druk om?? meid, mn vriendin had hetzelfde probleem, ze vond een jongen leuk, maar hij zat in een hogere klas, elke keer als hij langsliep begon ik te giechelen als de gek en die jongen dacht dat ik hem leuk vond en stopte een briefje in mn kluisje dat hy me ook leuk vond e.d., ik liep toen naar hem toe en zei dat ik hem niet leuk vond, maar mn vriendin... ik stond altyd met haar, dus hy wist gelyk wie k bedoelde, hy glimlachte wel 'ns naar haar, maar later werd het niets... maarja, gwn giechele met je vriendinnen als hy er by is, dat valt al een beetje op, als hy je dan aanda8 geeft, moet je een briefje in zn kluisje stoppen zonder naam, all1 met de eerste letter ofzo... byv. als je marieke heet alleen de M ofzo... als je merkt dat hy er aand8 aan geeft, moet je gwn op hem afstappen:d
|
Citaat:
|
Citaat:
|
wordt vrienden met zijn vrienden, ga cheerleaden, trek minirokjes aan enzo. en buk dan om iets op te rapen als hij achter je staat.
that should do the trick ;) |
of niet...
|
Citaat:
|
Citaat:
|
| Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 09:17. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.