![]() |
tieten[jongens]
hoe train je tieten er af want ik heb er erg last van heb gehoord van cutten maar daar woordt ik neit wijs van op het internet.
en ik weet dat ik neit veel meot eten wat ik wel doe maar ik kom alleen bij mijn tieten aan want ik heb een six pack wat neit goed te zien is door mijn tieten :P wat best wel irritant is mij tieten hangen neit echt maar je kunt ze wel vast pakken en dat is best irritant lijkt net een cup -A of zo xD |
BH kopen? :')
|
ik wil der juist vanaf whahah
|
volgens mij is daar niet echt een remedie voor.
Het enige wat ik kan bedenken is een chirurgische ingreep, maar dat is geen optie volgens mij. |
nee neit echt cutten of hoe dat ook heet
|
trainen met gewichten :)
|
Jongens in de puberteit hebben ook vaak last van borstgroei. Het is opzich niets ernstigs en het zal op den duur vanzelf wel verdwijnen.
|
gwn veel afvallen verdwijnen ze van zelf
|
Citaat:
|
was ook zo'n heerlijk toevoegende opmerking van tielemanss..
|
Het enige dat je hiertegen kan doen is minder tussendoortjes eten: chocolade, snoep, chips, enz
Je kan best dringend aan sport doen: lopen, balsporten, zwemmen. Je kan ook met gewichten trainen maar hierdoor vermager je niet. Je breidt je spiermassa uit en je huid wordt strakker getrokken. Vermageren is het verbranden van vet en dus jouw "tieten". Greetz Crappy |
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 03:58. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.