![]() |
Eindwerk economie
Halo iedereen ,
Ik heb dit jaar een einwerk van Economie met als titel : Het vrijverkeer van werknemers zal de werkloosheid in Europa toenemen met de komst van werknemers uit de nieuwe landen. Ik heb dit onderwerp niet gekozen , de leerkracht heeft ieder leerling een opdracht gegeven. Nu heb ik echt geen enkel idee om te beginnen aan de inhoud van de tekst. . . Is er iemand die misschien kan helpen ? |
polen.
|
Als er geen werk zou zijn zouden ze niet komen, dus het lijkt me een zelffixend probleem, no?
Maargoed, ik heb geen economie. |
Zoek eerst informatie over het onderwerp. Google het een en ander.(of het betrouwbaar is, is een ander verhaal.) Heb je op een gegeven moment genoeg informatie dan ga je dat filteren. Je pakt de dingen eruit die je het meest bruikbaar vindt voor je onderwerp. Zo haal je de ballast eruit, hetgeen wat overtollig is en je niet kan gebruiken.
Als je dat hebt gedaan dan kan je een inhoudsopgave gaan maken met de informatie die je overhebt. Je zet er de belangrijkste onderwerpen in, in een chronologische volgorde. Nu kan je dan de hoofdstukken gaan schrijven en je komt op het eind met een conclusie. Dus je schrijft in het kort waar het op neerkomt. Succes. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Die informatie zet je vervolgens in je eigen woorden. Aan het eind van dat verhaal geef je een conclusie van de gevonden informatie.
Daarnaast moet je natuurlijk wel even je bronnen bekend maken. |
Citaat:
|
Als er in een land geen werk is (waardoor er dus een hoge werkeloosheid is), komen er toch ook geen buitenlandse mensen heen om werk te zoeken.
|
Citaat:
Kortom in een crisis zoals nu is het goedkoper om buitenlanders in te huren dan Nederlanders. |
Voilà, daarom zeg ik dus dat ik er de ballen verstand van heb.8-)
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 22:05. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.