Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Party Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=178)
-   -   Brian 'Head' Welch (ex gitarist korn) (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=66819)

Sick Boy 25 April 2010 18:52

Brian 'Head' Welch (ex gitarist korn)
 
Brian 'Head' Welch komt naar nederland op 11 en 12 Juni.

11 juni in Pumerend Pop- en Cultuurpodium P3
12 Juni in dordrecht met het festival wantijpop (gratis festival)

Brain "Head" Welch heeft vooral naam gemaakt als gitarist in de band Korn. Maar ook nadat hij uit deze band stapte is hij erg populair gebleven.
Brian “Head” Welch pakte al op zeer jonge leeftijd de gitaar en vond hiermee zijn roeping. Want toen hij nog maar net klaar was met school startte hij samen met anderen de band die nu bekend is als Korn. De band werd al snel een groot succes en won meerdere Grammy awards en de cd’s werden bekroond als Multi-platina. Korn behoorde dan ook al snel tot de top van de muziekwereld.

http://94.100.115.3/934650001-934700...37_5_WW3U.jpeg


In 2005 besloot Head te stoppen met zijn activiteiten voor de band en meer thuis te zijn voor zijn dochtertje. Enkele maanden na zijn beslissing uit de band te stappen reisde hij af naar India om daar de eerste Head Home te staren. Dit is een weeshuis voor zeker 200 weeskinderen, en voorziet deze kinderen van huisvesting, onderwijs en voedsel.

Al snel liet Head weten dat hij, na zijn grote stap om uit Korn te stappen, niet geheel uit de muziekwereld stapt. Hij begon een solo project met als enige doel het positief veranderen van de jeugd doormiddel van muziek.

Op 11 juni doet Head P3 aan en dit is nu al een concert dat je zeker niet mag missen!

http://www.p3purmerend.nl/programma_...?iAgendaId=186

[YOUTUBE]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/y66rzBgaogo&hl=nl_NL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/y66rzBgaogo&hl=nl_NL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/YOUTUBE]

ash-hôôle 25 April 2010 21:31

your point?

the_darkness 25 April 2010 23:13

sja...what can I say..


Korn :love:

Mr. Macphisto 26 April 2010 08:16

oh rite/

smiley D 26 April 2010 16:20

oh dat is toch die band die rond rijd in auto's waar mensen vermoord in zijn.

Mr. Macphisto 26 April 2010 21:09

Vertel?

Sick Boy 1 May 2010 16:42

Citaat:

your point?
Wat denk je zelf? Voor degene die het interessant vinden kunnen naar zijn concert.

Citaat:

oh dat is toch die band die rond rijd in auto's waar mensen vermoord in zijn.
Hij heeft wel zo'n auto waar 15 mensen in zijn vermoord, maar hij rijdt er niet in rond. Zie deze video waarin hij zijn auto's laat zien. En waarom hij die auto heeft waarin 15 vrouwen zijn vermoord (op 2.56).
http://www.youtube.com/watch?v=sW2smngYhlc


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 01:30.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.