Leerlingen.com Forum

Leerlingen.com Forum (https://forum.leerlingen.com/vbb/index.php)
-   Liefde & Relaties (https://forum.leerlingen.com/vbb/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Verliefd op rayonmanager (https://forum.leerlingen.com/vbb/showthread.php?t=67254)

xxx_mp_xxx 23 June 2010 19:52

Verliefd op rayonmanager
 
Wie kan mij helpen, ik ben verliefd op mijn rayon manager! veel zie ik hem niet meestal 1x in de week maar al heb ik hem aan de telefoon begint mijn hart al te bonzen kan hem ook niet normaal meer recht in zijn ogen kijken! en krijg hem maar niet uit mijn hoofd. egt een band hebben we niet met mekaar, we spreken over werk en af en toe eens een geintje waar het dan wel gaat om seksuele geintjes. ik weet niet wat ik hiermee moet maar mijn gevoel voor hem wordt steeds erger. met mijn collega maakten we van de week een geintje dat ik zo op zoek ben na een man waar hij dus bij was hij zei ik ben nog vrijgezel maar ik vatte dat dus als normaal op en niet als teken om dat we wel meer een geintje maken. vaak knipoogt hij ook na mij. maar me collega`s gaan ook al een klein vermoeden hebben omdat ik elke keer rood en verlegen wordt wat moet ik hiermee zit er echt mee!!!!

ash-hôôle 23 June 2010 19:55

relaties op de werkvloer worden meestal niet echt aangemoedigd. Als ik jou was, zou ik er verder niet zoveel mee doen.

xxx_mp_xxx 23 June 2010 20:06

.
 
nee ik weet het maar vind het egt moelijk om hem te vergeten ook omdat je hem telkens tegen komt op de werkvloer of zijn stem hoort aan de tel. ik wil dit eigenlijk ook niet maar krijg hem niet uit me hoofd

Doctor 23 June 2010 21:55

Citaat:

Origineel gepost door xxx_mp_xxx (Bericht 1492517)
nee ik weet het maar vind het egt moelijk om hem te vergeten ook omdat je hem telkens tegen komt op de werkvloer of zijn stem hoort aan de tel. ik wil dit eigenlijk ook niet maar krijg hem niet uit me hoofd

"Potverdorie, doe je werk eens goed en kijk niet zo duf uit je ogen. Er wordt van je verwacht dat je werkt en niet dat je luiert! En nu hup! Aan het werk!"



:+

smiley D 23 June 2010 23:38

Goedzo doctor dat valt alleen jou op zulk soort dingen.

Maar hoe oud ben jij en hoe oud is die manager eigenlijk?

Doctor 23 June 2010 23:54

Citaat:

Origineel gepost door smiley D (Bericht 1492592)
Goedzo doctor dat valt alleen jou op zulk soort dingen.

We do not stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.
Een rijke fantasie moet je onderhouden zegmaar. :yes:

Impressions 24 June 2010 00:14

Citaat:

Origineel gepost door Doctor (Bericht 1492597)
We do not stop playing because we grow old, we grow old because we stop playing.

De grootste nit in het spel :')


Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 01:38.

Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.