![]() |
Hij wil verder gaan, ik niet...
Ik heb nu bijna een maand met mn vriendje.. En hij is echt het leukste&liefste vriendje die ik ooit heb gehad! Maar er is een probleem, hij wil verder gaan dan zoenen.. maar ik wil dat nog niet! Daar vind ik mezelf te jong voor en niemand van mijn vriendinnen is ooit verder gegaan.. Ik heb hem gezegd dat ik even rustig aan wil doen.. Maar hij probeert t best vaak ook al zegt die steeds dat hij respect voor me heeft dat ik durf toe te geven dat ik (nog) niet verder met hem wil gaan dan zoenen.. Op welke leeftijd is het normaal dat je verder gaat dan zoenen? Geef me goede tips alsjeblieft!
X |
Nooit te oud, dus als je niet wilt ook niet doen.
|
Citaat:
Ja dat is dus het kuttee.. ik weet van hem dat hij heel graag wilt! ): |
Citaat:
|
14
|
Verstandig is het als je naar jezelf luistert, en echt respect van zijn kant is als hij er ook naar luistert.
Grapjes kunnen best, maar als hij echt aandringt, heeft hij geen respect ;) |
Ja hij luisterd wel naar me dat vind ik fijn. Maar soms is hij wat ongeduldig omdat hij zo graag wil.. Hij zegt dan dat elke jongen zo ongeduldig zou zijn.. Is dat waar?
|
Dat zou ik niet kunnen zeggen, als je iemand leuk vindt en je wilt graag verder kan het moeilijk zijn om je in te houden.
|
Okee.. bedankt!
|
Graag gedaan ;)
|
We hebben gisteravond echt lang gezoend in mijn bed, er is verder niks gebeurd.. maar misschien wil ik zelf ook een klein stapje verder.. maar waar moeten we dan beginnen? Wat is het kleinste stapje wat je verder kunt nemen? Dan kan ik uitproberen of ik wel verder met hem wil gaan, of nog niet.. Ik weet zeker dat als ik met een jognen verder zou willen gaan, dat hij t dan is! Ik voel me echt veilig bij hem! <3 Graag goede opties! (:
|
Zucht, strelen?
Ik vind wel dat je hem een beetje uitdaagt hoor. |
Meh.
Is dit niet een van die "al doende leert men" zaken? |
gewoon doen joh je leef maar 1 keer haha neejoh .. jij moet zelf weten iedereen denk anders,, maandje is niet echt heel lang . mijn vriend heeft 1 jaar gewacht naja grapje hij heeft 2 dagen gewacht voordat ik sex wou.. gaat om jou wat jij wil niemand kan jou wat dwingen ..
|
Citaat:
Ik vermoed een fors IQ verschil tussen jou en TS. |
[QUOTE=Chrizlybeer;1535690]Ja, en jij bent nu zwanger.
Ik vermoed een fors IQ verschil tussen jou en TS.[/QUO het is niet jou kind dus maak je niet druk :wave: |
Citaat:
|
[QUOTE=666;1535693]
Citaat:
En ik mag straks voor kinderen zoals het jouwe weer het amk bellen :( |
wat is daar zo erg aan 1 doet eerder ander doet later .. boeit jouw toch niet wat ik doe ,, het is niet jouw kind dus maak je eigen ook niet zo druk
|
Citaat:
|
ik heb met 23 jongens gedaan maak mij dat ook een slet nee toch als ik dat leuk vind . vind ik dat leuk is mijn zaak
|
Citaat:
|
Hoop vieze woordjes
|
Citaat:
|
oke je heb niks anders te zeggen is goed hou dan je fucking bek dicht want serieus jongen je maak me kanker agressief .. block en verwijder me van deze site voordat ik kankergek in me kop raak
|
ik heb genoeg volgehouden ik kan 4 dagen volhouden sterker nog geen 1 dag maar ik vloekte alles deruit .. nu is het tijd voor de echte ik
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
geloof mij maar ik ben niet goed in me hoofd :* ik waarschuwde iedereen nog doe normaal .. |
Citaat:
|
Nu ga je helemaal nooit meer in je leven twijfelen hahahah..
|
maar eey succes met stoer doen achter internet 24 uur ik ga douchen dan slapen,, ik zit niet als meeete hier 24 uur op.. heb wel wat anders te doen ..en beters ..
|
Citaat:
|
Chris je troll activiteit verbetert met de minuut :+
|
Alle tijden zijn GMT +1. De tijd is nu 08:25. |
Forum software: vBulletin 3
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.