ik herken je probleem percies.. bij mij is het zo dat ik met periodes gewoon superveel moet hoesten enzo, als ik bijvoorbeeld net een inspanning heb gedaan en ik krijg zo een hoestbui moet ik echt even gaan zitten omdat ik dan helemaal begin te draaien en te bibberen enzo!
'k ben er vorige week (nogmaar eens) mee naar de dokter geweest, maar volgens mij weet die kwibus zelf niet wat het is! hij heeft zo ongeveer drie verschillende dingen gezegt dat het eigeilijk wel konnen zijn, maar dat het eigelijk niet helemaal waren: spastische bronchitis aanvallen, ofwel inspanningsastma, ofwel een ontsteking op mn bovenste luchtwegen!
heb voor de zoveelste keer mn pufkes meegekregen (zo een paarse disk, en duovent hfa aerosol (ofzoiets) en daar moet ik maar goed mee zijn!!!
als je weet wat je nu eigelijk echt hebt: laat het mij weten he

ben ik misschien zelf ook wat mee!
x.