Onderwerp: Hokjesgeest...
Enkele bericht bekijken
Oud 13 September 2004, 18:09   #23
anne3
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard Re: Re: Hokjesgeest...

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door K@rima!
Ik word ook ziek van de hokjesgeest. Maar ik denk dat Dext0r wel een punt heeft! Mensen stoppen zichzelf in hokjes.. Jij hebt het tenslotte ook over 'skaters' en 'gothics'. Soms is het gewoon makkelijk mensen in hokjes te stoppen. Dat hoeft sowieso niet eens negatief te zijn. Een skater is toch geen scheldwoord ofzo?
Wanneer het wel erg storend is, is wanneer alle moslims in een hokje worden gestopt met een grote dikke vette stempel --> EXTREMIST! Dat is pas belachelijk! Wanneer je ergens geen weet van hebt, moet je niet in hokjes denken. Maar in mensen! Beoordeel mensen individueel.. En beoordeel pas als je er iets vanaf weet!
ik denk niet dat mensen zich zelf in hokjes stoppen. ik zelf draag altijd zwarte of rode kleren, heb lang zwart haar etc. als ik dan bijv. in utrecht of amsterdam loop. heb ik het best vaak gehad dat er dan bijv. een groep marrokaanse jongens achter mij aanloopt en mij gaan uitschelden voor duivel etc etc. daar ben je toch echt niet zo blij mee kan ik je vertellen. k heb geen horentjes op mn kop hoor. mensen worden in hokjes gestopt door andere mensen
  Met citaat antwoorden