ik vind dat lieve colafles een goed punt heeft.
is het niet prettig als je in een hokje zit? bij een bepaalde groep hoort? je zegt toch ook tegen iemand "oh wat een kakker/nerd/patser/muurbloempje" die mensen hebben dan de eigenschappen van die groep en je ziet ook dat die mensen met dezelfde SOORT mensen optrekken.
iedereen heeft een hokje, iedereen heeft kenmerken van een bepaald "menstype", en daardoor worden mensen ook aangetrokken door mensen die op hun lijken/zelfde gedachten/ zelfde kledingstijl hebben.
heb jij wel eens een kakker met kraagje omhoog, samen met een paar altos, gothics en whiggers (blanke mensen met te grote basketbalshirtjes, petjes en blingbling om hun nek) gezien?
nou nee, deze mensen trekken elkaar niet aan. het kan natuurlijk zijn dat je vrienden hebt die anders zijn dan jij, maar in het algemeen zoek je mensen die hetzelfde leven als jij.
dus zo erg is het niet om ergens "bij" te horen.
je kan het negatief bekijken, anders positief. als jij je geen gothic of skater voelt, kleed je dan ook anders.
ik ken ook een jongen die skatebroeken draagt, maar doordat hij op die broek een bepaald shirtje draagt en zich op een bepaalde manier gedraagt, is hij toch geen skater.
en wat ook al eens is gezegt. wat boeit het jou als vreemden jou verkeerd beoordelen? het gaat er toch om dat je vrienden dat niet doen. schijt aan de rest!
|