Enkele bericht bekijken
Oud 19 December 2004, 03:27   #11
dext0r
veteraan
 
dext0r's Avatar
 
Geregistreerd op: 23 November 2001
Locatie: Zwolle
Berichten: 14.938
Stuur een bericht via ICQ naar dext0r
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door LoeLoe
Ik ben van mening dat er nog zat andere manieren zijn om een kind te straffen die net zo effectief zijn.

Slaan/een tik uitdelen is gewoon omdat je de situatie niet meer baas bent en dan dat kind maar een pak slaag geeft zodat ie zen kop wel dicht houdt.

Ik heb vroeger genoeg 'pedagogische tikken' gehad in situaties die ook totaal anders opgelost hadden kunnen worden maja.

je bent dus van mening dat er genoeg andere methoden zijn omdat je het puur op je zelf reflecteert....,
nou daar ben ik het dus al niet mee eens,
sommige jonge kinderen kun je absoluut niet dingen aan hun verstand brengen met woorden, maar slechts met daden...
dat is simpelweg een natuurlijk gegeven en imho is de mens niet in staat om op zeer jonge leeftijd zonder een pak op zijn donder het verschil tussen goed en kwaad te leren kennen..

just my 2 cents..
__________________
hoi ik koop mijn vette dag aanbiedingen op http://aanbiedingvandaag.nl
dext0r is offline   Met citaat antwoorden