Leuk huisje aan een meer in Zweden/Finland kopen, met een jetski om mij flink wat uurtjes te kunnen vermaken en een Hummer om het nodige aan terrein af te kunnen leggen.
Daarnaast een villa aan de Algarve en een luxueus, maar bescheiden appartementje in Australië wat ik allebei eventueel zou kunnen verhuren in de tijd dat ik er niet in woon. Dan koop ik voor elk huis een leuk sportkarretje aangezien ik mij toch moet kunnen vervoeren.
Dan zet ik verder een deel weg op een spaarrekening en ik zou met een deel gaan beleggen. En dan reserveer ik ten slotte nog een bescheiden smakje geld waarmee ik 'ns flink ga shoppen, waaronder iig een dikke camera om tijdens een wereldreis de mooiste kiekjes te kunnen maken die ik dan in mijn huizen als portret kan ophangen..