12 January 2005, 13:40
|
#57
|
Lid
Geregistreerd op: 23 April 2002
Berichten: 11.029
|
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pruttelpot
Een zeebeving is een niet bestaand woord sukkeltje.
Een aardverschuiving IS een aarbeving dombo. Ik weet niet of je het weet, maarem, aardbevingen worden veroorzaakt door verschuivingen van de aardkorst (inter-continentale plateau's heten die dingen geloofik) die over en onder elkaar doorschuiven.
Verder bestaan er ook nog dingen zoals aardverschuivingen waarbij bv de bovenkant van een berg naar beneden schuift. Alleen bestaat dit toevalig niet op de zeebodem aangezien dit fenomeen nomaal gesproken veroorzaakt word door dat de aarde te zwaarword door bv hevige regenval wat weer resulteerd in een alles verwoestende modderstroom. Onder zee gebeurd dit niet zoals je waarschijnlijk zelf ook wel kan beredeneren.
Echt hoor, je mag me best voor sukkel uitmaken, helemaal geen problemen mee, maar doe het dan wel met een goed punt en niet met compleet uit je duimverzonnen bullshit.
|
|
|
|