Enkele bericht bekijken
Oud 27 March 2005, 11:20   #44
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door kreej-z
jammer, anders had je me wel kunnen vertellen hoe t was daar
Volgens mij is het hotel redelijk hetzelfde, behalve dan dat je er dan eten krijgt en dus geen keukentje hebt en woonkomer zoals ik toen.

Verder zit je redelijk dicht bij het strand weet ik nog, en het is maar zo'n 100 m lopen en je zit op de winkelstraat die eigenlijk door het hele dorp loopt. Ook zit je dan direct bij het treinstation richting Barcelona en richting één of ander vissersplaatsje (Blanes?!). En daar bij dat station ligt ook het strand, is goed te doen lopend!

Wel zit je een eindje van de discotheken af, maar als je daarheen loopt ga je gewoon door het winkelstraatje. Er zijn er trouwens maar 4,5 als ik het me goed herinner!
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden