Enkele bericht bekijken
Oud 27 March 2005, 23:15   #8
bartje518
Aachen TSV
 
bartje518's Avatar
 
Geregistreerd op: 12 January 2002
Locatie: Friedrichshain
Berichten: 13.372
Stuur een bericht via MSN naar bartje518
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door PFP
Geef mannen dan ook meer voogdij rechten
Precies!

Ik vind de gedachte achter de emancipatie prima, hoor. En ik ben er ook helemaal voor dat je minder gaat werken zodra er een kind op komst is. Ik snap vrouwen prima wanneer ze zeggen dat een man ook zo zijn plichten heeft.

Maar mogen mannen g*dverd*mme dan ook net zoveel recht hebben op het kind zodra er sprake is van een echtschijding? Waarom zijn er dan zóveel vrouwen die dan alles aangrijpen om de volledige voogdij over het kind te krijgen? Waarom is de situatie dan meestal zo dat de vrouw het kind door de week heeft en de man met pijn en moeite 1 weekend, of eens in de 2 weken?

Waarom wordt er dan altijd gezegd: een kind hoort bij zijn moeder? Dat is dan toch ook zooooooooo achterhaald? Waarom nooit de voogdij aan de man en de vrouw in het weekend? :-S

Edit: overigens ga ik hier nu enigzins offtopic, maar het was even een puntje van aandacht
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
bartje518 is offline   Met citaat antwoorden