Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tyskie
Dit kan gewoon niet man. Ze hebben de Nederlandse Nationaliteit, ze maken deel uit van het Koninkrijk der Nederlanden. Je kunt mensen toch niet hun eigen land uitzetten? Als dit kan, kan dat straks met elke Nederlandse staatsburger, dus ook met jou en mij.
Volstrekt verwerpelijk.
En dan zijn er nog die zich afvragen waarom ze uberhaupt het land binnen gelaten worden. Anemic, heb jij dan echt helemaal niets meegekregen over hoe dit land staatsrechtelijk in elkaar zit?
|
ik snap het prima
heb het gewoon niet zo op antillianen snap ook wel dathet niet kan..
en vertel me het verschil tussen een marokaan en antilliaan
maroco ligt dichterbij.
ik ben er ook voor dat nederland eindelijk eens kapt met de antillen geld geven terwijl er eigenlijk alleen maar shit vandaan komt.
edit: misschien komt mijn posteen beetje lomp over maar nu ik 5 maanden in zweden woon zie ik wel wat een tyfuszooi het in nederland is op integratiegebied/criminaliteit en waar sommige groepen zeker oorzaak aan zijn.
antillianen zijn daar naar mijn mening een groep van. en ik snap het prima dat sommige mensen daar nu genoeg van hebben.