Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Flater
Maar ze zeggen altijd minimaal 2L water is goed voor je lichaam. En dat bij iedereen, en dat is dus waarschijnlijk onzin omdat he lichaam dat zelf wel aangeeft. Je moet niet drinken als je geen dorst hebt.
|
Niet waar. Het beste is juist om te drinken VOORDAT je dorst hebt. Bij dorst ben je eigenlijk te laat, dan heeft je lichaam een tekort.
Ik drink heel veel water en thee op een dag. Sleur altijd een flesje mee in mn tas die ik steeds vul.
Voorheen dronk ik ook altijd te weinig en kostte het echt moeite om genoeg water (of thee) te drinken, maar nu ben ik er aan gewend en voelt het juist slecht als ik het niet doe. Dan heb ik echt het gevoel dat m'n lichaam mn eten/afvalstoffen niet goed verwerkt

.
Ohja ik moet dus wel vaak naar de wc, soms wel irritant. Maarja, het is echt goed voor je. Snelle stofwisseling

.