Onderwerp: Na-competitietopic
Enkele bericht bekijken
Oud 31 May 2005, 12:08   #20
MrInsane
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tyskie
@MrInsane, ik heb het 3x gelezen, maar ik snap er nog steeds niets van.
@Bas, ik gun de Graafschap alles hoor, maar toch blijf ik het te matige spelers vinden (inhakende op die Bos-Gra-discussie). Ik denk dat jij die mening ook wel deelt dat als de Graafschap dit overleeft ze blij mogen zijn en daarna als een zot versterking moeten gaan zoeken.

Hoe kijken jullie aan tegen het optreden van Berger trouwens? Souza en Magno kunnen inrukken, hij schijnt de hand te hebben gehad in enkele wijzigingen in het elftal etc.
Nou Tyskie om je even uit te leggen wat ik bedoelde, de meeste clubs die uit de gouden gids divisie promoveren die hebben tegenwoordig moeite om daar hun hoofd boven water te houden.
Neem nou als voorbeeld De Graafschap.
Deze club is nu al meerdere malen gepromoveerd en gedegradeerd van en naar de eredivisie maar is er volgens mij nog nooit een aantal seizoenen fatsoenlijk ingebleven.
En dat bedoelde ik hiermee dat elke club die van de goudengids divisie naar de eredivisie promoveert naar 1 of 2 seizoenen weer degradeert omdat zij het hoofd niet boven water kunnen houden.
  Met citaat antwoorden