Wel een referendum over het buurthuis, maar niet over de Grondwet? Heeft iedereen verstand van het belang van dat buurthuis dan? Is het niet belangrijker op de lokatie van dat buurthuis een onderneming te plaatsen? Wie weet nu echt wat belangrijker is?
En waarom hebben we dan een democratie? Dacht je dat al die mensen die voor een kabinet stemden er werkelijk verstand van hadden? Waarom kiezen we dat wel (waarbij ze je een hoop stroop om de mond smeren met mooie praatjes waar je in feite ook niks vanaf weet), maar kunnen we niet beslissen over een grondwet? Mijns inziens weten we van alles waarover we stemmen te weinig af, maar wanneer de bevolking massaal stemt tegen wat de regering voor ogen had dan mag ik toch aannemen dat het nuttig geweest is..
__________________
FC Energie Cottbus-Alem. Aachen 0-2 Alem. Aachen-Arminia Bielefeld 2-0 VfB Stuttgart-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Borussia Dortmund 1-4 1. FC Nürnberg-Alem. Aachen 1-0 Werder Bremen-Alem. Aachen 3-1 Alem. Aachen-Hertha BSC 0-4 Eintracht Frankfurt-Alem. Aachen ..-..
|