Enkele bericht bekijken
Oud 5 July 2005, 11:26   #12
MissMasje
Guest
 
Berichten: n/a
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Evel3
Ben nu 13(oke, nog 3 weken wachten maja ) en ik heb mij nooit heel veel aangetrokken van mijn uiterlijk(soms wel eens een paar keer maar ni overdreven) maar sinds het begin van het schooljaar(kging naart middelbaar) wel.
Ik voel mij niet dik(eerder mager ) maar ik vind eigenlijk vooral mijn kop zo lelijk, en ook wel mijn polsen(is mij een half jaar geleden ineens opgevallen ) Ik vind dat die er echt zo misvorm uit zien, zo die overgang van mijn dunne armen naar mijn handen. En mss ook wel mijn voeten(ben ik hier de stomste dingen aant opnoeme of zo )

Maar ik ben nu wel ni zo ontevreden da ik plastisch chirurgie of zo wil laten doen(never!)
omg wees blij hoe j ebent joh k snap mensen nie die zich opereren voor een nieuw uiterlijk ik kan nie is tegen als mijn foto bewerkt is joh ik vind dat je moet zijn hoe je bent
en op je 12 al zoveel kritiek op je uiterlijk joh
nie echt goed...
  Met citaat antwoorden