Onderwerp: teenslippertjes
Enkele bericht bekijken
Oud 14 July 2005, 00:05   #14
thali
architect of life
 
thali's Avatar
 
Geregistreerd op: 29 May 2004
Locatie: Belgica
Berichten: 7.713
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door The6thgate
ehm er is geen spier die van daar tot aan je heup loopt hoor
misschien neurotisch iets?
Zou goed kunnen.
Dit vond ik op internet:
Citaat:
Flip-flopdragers flut in bed

Gepubliceerd op woensdag 14 juli 2004

Ze zijn als zomeraccesoire een must, de flip-flops. Maar er is slecht nieuws voor mannen die graag teenslippers dragen, ze zijn niet goed voor je libido.
Flip-flops, de zomerse rubberen teenslippers, kunnen mannen impotent maken en inwendige organen beschadigen. Dat blijkt uit onderzoek van de Duitse Vereniging voor Milieubescherming.

Ftalaten
De flipflops zouden ftalaten bevatten, een chemische stof die de potentie aantast. De hormoonhuishouding wordt verstoord en kan leiden tot een afnemende vruchtbaarheid. Ook kan de stof schade berokkenen aan lever, nieren en voortplantingsorganen.

Ftalaten worden vooral gebruikt als weekmaker om PVC zacht en buigzaam te maken. Ze komen ook voor in vloerbedekking, vinylbehang, electriciteitskabels, auto's en allerlei medische toepassingen.

Vooral het gebruik van ftalaten in kinderspeelgoed van zacht pvc riep de afgelopen jaren felle reacties op. Kinderen konden de weekmakers binnen krijgen door er op te sabbelen en te bijten. Bij jonge kinderen kan inname van ftalaten leiden tot een achtergebleven ontwikkeling.

Andere chemicaliën
De Duitse Vereniging voor Milieubescherming vond ook grote hoeveelheden lood, zink en andere chemische stoffen in veertien van de 25 geteste slippers. De duurdere exemplaren zouden bovendien schadelijker zijn dan de goedkope.
*klik*
__________________
bombing for peace is like fucking for virginity
beauty booty killerqueen
thali is offline   Met citaat antwoorden